Choć oficjalnie nadal tego nie wiadomo, prawdopodobnie Edward Miszczak (65 l.) związał się z aktorką Anną Cieślak (39 l.). Para nie chce tego komentować, ale aktorka polubiła na Instagramie komentarze, w których internauci gratulują jej nowego związku. Taka reakcja ze strony Cieślak tylko podsyciła informacje o związku z Miszczakiem.

Bronisław Cieślak skomentował nowy związek BRATANICY. Zdradził, co myśli o Edwardzie Miszczaku

Jak Edward Miszczak zrobił wrażenie na Annie Cieślak?

Odkąd pojawiły się głosy, że dyrektor programowy TVN-u związał się z aktorką, w mediach nie brakuje nowych rewelacji na temat tej relacji. Tygodnik ”Dobry Tydzień” zdobył wypowiedź jednego z pracowników Edwarda Miszczaka. Informator twierdzi, że wie, w jaki Miszczakowi udało się zdobyć serce Cieślak.

Od lat pracuje z gwiazdami i ma dar do rozmawiania zwłaszcza z kobietami. Potrafi ich wysłuchać i sprawić, by się przed nim otworzyły. Nie dziwię się, że zrobił na Ani wrażenie – cytuje pracownika Edwarda Miszczaka ”Dobry Tydzień”.

To nie wszystko. Informator ”Dobrego Tygodnia” twierdzi, że Anna Cieślak ma już za sobą spotkanie z synami Edwarda Miszczaka. Ponoć jego dzieci są zachwyceni nową partnerką ojca.

ZOBACZ TEŻ:

Anna Cieślak i Edward Miszczak są w SZOKU, że ich związek wyszedł na jaw

Internauci gratulują nowej miłości Annie Cieślak. Aktorka reaguje

Kim jest nowa partnerka Edwarda Miszczaka, Anna Cieślak? Zasłynęła w filmie TVN-u!

Anna Cieślak na ściance

Anna Cieślak/fot. AKPA

Edward Miszczak na ściance

Edward Miszczak/fot. AKPA