Odkąd Edward Miszczak został dyrektorem programowym Polsatu, w stacji rozpoczęły się prawdziwe czystki. Jednymi z pierwszych decyzji jako szefa stacji było zwolnienie znanych gwiazd, a wśród „ofiar” porządków Miszczaka znaleźli się już między innymi Katarzyna Skrzynecka, Michał Wiśniewski i Krzysztof „Kris” Adamski z „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” oraz Katarzyna Dowbor z programu „Nasz nowy dom”.

Kulisy zwolnienia Katarzyny Dowbor! „Dyrektor Miszczak długo BIŁ SIĘ z myślami”

Prócz tego Edward Miszczak (przez internautów coraz częściej nazywany „Edwardem Niszczakiem”) zawiesił kolejny sezon „Tańca z Gwiazdami” oraz przeniósł „Love Island. Wyspa miłości” z głównej anteny do TV4.

Edward Miszczak ZAWIESIŁ „Taniec z gwiazdami”!

„Hell’s Kitchen. Piekielna kuchnia” znika z anteny Polsatu

Teraz przyszedł czas na czystki w kolejnym programie i na tapet wzięto „Hell’s Kitchen. Piekielna kuchnia”, który… znika z anteny Polsatu. Tym samym posadę straci też Mateusz Gessler – siostrzeniec Magdy Gessler, który przez kilka lat był jurorem w kulinarnym show „MasterChef Junior”, by następnie przenieść się do Polsatu i poprowadzić reaktywowane po 6 latach przerwy kulinarne talent-show.

Wiktoria Gąsiewska drży o swoją pozycję w Polsacie? Boi się Miszczaka? (WIDEO)

Mateusz Gessler poprowadzi nowy program kulinarny

Okazuje się jednak, że w przeciwieństwie do Skrzyneckiej, Dowbor czy Wiśniewskiego, Mateusz Gessler nie zostaje bez pracy – kucharz poprowadzi nowy kulinarny program „Para do Gara”, który zadebiutuje w TV4 już jesienią 2023 roku. Informację za pośrednictwem Instagrama przekazał sam Mateusz Gessler oraz profil TV4:

Ruszają nagrania nowego kulinarnego show pod roboczym tytułem „Para do Gara”, który zadebiutuje w Czwórce już jesienią 2023 roku. Program poprowadzi Mateusz Gessler znany widzom m.in. z programu „Hell’s Kitchen”. Nie możemy się doczekać! – czytamy na profilu stacji.

Będziecie oglądać?

Mateusz Gessler zrezygnował z udziału w Hell’s Kitchen

pasekkozak