Odkąd Edward Miszczak odszedł z TVN-u na rzecz Polsatu, w stacji rozpoczęły się gruntowne porządki i ostre przemeblowanie. Jednymi z pierwszych decyzji jako szefa stacji było zwolnienie znanych gwiazd – wśród „ofiar” porządków Miszczaka znaleźli się między innymi Katarzyna Skrzynecka, Michał Wiśniewski czy Katarzyna Dowbor.

Kulisy zwolnienia Katarzyny Dowbor! „Dyrektor Miszczak długo BIŁ SIĘ z myślami”

Edward Miszczak zawiesił „Taniec z gwiazdami”. Show zniknie z anteny na czas „odświeżania”

Teraz okazuje się, że czystki dopadły również uwielbiany przez widzów program „Taniec z gwiazdami”. Jakiś czas temu dziennikarze „Super Expressu” dotarli do informacji, jakoby następną w kolejce do zwolnienia miała być Iwona Pavlović:

O swoje losy mogą martwić się inne polsatowskie gwiazdy. Szczególnie Iwona Pavlović, która zasiadała w jury „Tańca z gwiazdami”, gdy program za czasów Miszczaka pokazywał TVN, a potem przeszła do Polsatu. A to zostało uznane za zdradę…

Prócz tego, od dłuższego czasu krążyły plotki o zakończeniu emisji „Tańca z gwiazdami”. Ostatecznie jednak zdecydowano się na mniej drastyczny ruch – Edward Miszczak zarządził „odświeżenie” programu:

Po „Twoja twarz brzmi znajomo” i show „Nasz nowy dom” flagowy program rozrywkowy Polsatu był kolejnym na stworzonej przez Edwarda liście formatów „do odświeżenia”. Te prace już się zresztą nawet rozpoczęły. Zmiany miały być poważne i objąć praktycznie wszystko – od studia, w którym realizowany jest program, przez zaskakujące roszady w prowadzących i jurorach, na kształcie emitowanych na antenie Polsat Cafe „Kulisów TzG” kończąc. „Zaklepano” już też pierwsze gwiazdy, których pląsy mieliśmy jesienią podziwiać na parkiecie programu – zdradził w rozmowie z Pudelkiem pracownik stacji.

Niestety, plan się nie powiódł, a renowacja programu potrwa dłużej niż początkowo zakładano. Z tego powodu Miszczak podjął decyzję o zawieszeniu show:

Miszczak uznał jednak, że aby „Taniec z gwiazdami” powrócił do dawnej chwały, potrzeba więcej czasu i energii. Napięty harmonogram prac nad jesienną ofertą Polsatu nie pozwala zaś na realizację tych ambitnych planów. Ostatecznie podjęto więc decyzję, że taneczne show spada z ramówki i w tym roku w ogóle nie pojawi się na antenie. Odświeżony program ma wrócić na wiosnę 2024 roku, co ma pozwolić produkcji na zabezpieczenie gwiazd z najwyższej półki. Takich, które zatańczą i tych, które te popisy będą oceniały.

Będziecie tęsknić?

Edward Miszczak zwalnia kolejne wielkie gwiazdy!

pasekkozak