Edyta Górniak wróciła z Opola, gdzie opiekowała się chorą mamą Grażyną. Artystka zrezygnowała nawet z udziału w The Voice of Kids, by jeszcze więcej czasu spędzać ze swoją mamą. Nie od dziś wiadomo, że Edyta dba o życie rodzinne. Chętnie chwali się na Instagramie osiągnięciami syna Allana oraz dzieli się z niemal każdym szczegółem ze swojego prywatnego życia. Od niedawna wokalistka spotyka się z o 12 lat młodszym kierowcą rajdowym, Mateuszem Zalewskim. Na koncie społecznościowym oficjalnie potwierdziła nowy związek, a ostatnio pierwszy raz publicznie się o nim wypowiedziała.

Górniak ROZPIESZCZA młodszego chłopaka! W ten sposób potwierdziła związek!

W rozmowie z magazynem Party, 45-latka przyznała, że nie jest łatwo. Wokalistka zamierza troszczyć się o Mateusza, by ich miłość przetrwała wszelkie próby:

Kiedyś pragnęłam miłości, dziś bardzo się jej boję. Moje szalone i rozpędzone życie przeraża czasem nawet mnie samą. Nie wiem, czy ktokolwiek temu stylowi życia podoła. Bardzo chciałabym w tym wszystkim uchronić Mateusza i naszą miłość.

– zdradziła artystka.

Myślicie, że najsłynniejszy głos w Polsce znalazł wreszcie miłość życia? Edyta ma na swoim koncie nieudane małżeństwo i liczne związki, między innymi z Piotrem Schrammem, czy – według portali plotkarskich – z Davidem Fosterem.

David Foster wolał JĄ od Edyty Górniak!

Tym razem to ten jedyny?

Edyta Górniak SZCZERZE o związku z młodszym chłopakiem: BOJĘ się!