Edytę Herbuś na Instagramie obserwuje ponad 222 tys. osób. Nic więc dziwnego, że gwiazda dba o swoich followersów i regularnie dodaje nowe wpisy. Kilka dni temu tancerka przestała być aktywna w sieci, co wzbudziło niepokój jej fanów. Po dzisiejszym wpisie Edyty wszystko stało się jasne.

NAGA Edyta Herbuś pokazała się bez makijażu i filtrów: Niesamowicie PIĘKNA

Edyta Herbuś – Instagram

Okazuje się, że Edyta Herbuś padła ofiarą hakerów i jej konto zostało zablokowane. Dla osoby cieszącej się znaczą popularnością to spore utrudnienie, zwłaszcza, że w najbliższym czasie możemy się spodziewać kolejnego lockdownu, a to oznacza, że życie całkowicie przeniesie się do sieci.

Powrót na Instagrama to nie lada święto. Dlatego Edyta Herbuś postanowiła godnie powitać swoich obserwatorów. Jak na prawdziwą gospodynię przystało Edyta powitała wszystkich chlebem.

Wróciłam ☀️ I upiekłam specjalnie chleb na spotkanie z Wami. Mój ulubiony – z ziołami i suszonymi pomidorami. Jest jeszcze ciepły i chrupiący, bo jest przecież co świętować. ODZYSKANIE KONTA! Dzięki za troskę i tęsknotę🦋 Wszystko jest już w porządku. Po prostu ktoś ( haker/hejter) próbował przejąć moje konto i zablokował mi dostęp do niego. Przez ostatnie kilka dni zmagałam się z tym, by ten dostęp odzyskać.

SZOK – jaka chudzinka! Tak wyglądała KIEDYŚ Edyta Herbuś
Edyta zwróciła także uwagę na niebezpieczeństwa czyhające w sieci.

Wam dziękuję moi wierni wirtualni przyjaciele, że jesteście ☀️☀️☀️Dbajcie proszę o swoje bezpieczeństwo w sieci. Załóżcie wszelkie zabezpieczenia. Dziś podobno kradzież kont jest nagminna. A odzyskiwanie jest stresującym i żmudnym procesem, który nie zawsze kończy się powodzeniem – napisała tancerka.

Naga Edyta Herbuś łapie promienie słońca na balkonie (INSTAGRAM)
Wiedzieliście, że Edyta ma taki talent kulinarny?

scena z: Edyta Herbuś, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Edyta Herbuś

Edyta Herbuś fot. Podlewski/AKPA

Edyta Herbuś w programie „Anything Goes. Ale Jazda!”

Edyta Herbuś w programie „Anything Goes. Ale Jazda!”