Ewa Farna już od lat utrzymuje się w branży muzycznej i show-biznesie. Choć piosenkarka niezbyt chętnie dzieli się szczegółami z życia prywatnego, a za to skupia się na karierze i robieniu muzyki, to nie może narzekać na brak fanów i zainteresowania z ich strony.

Ewa Farna na romantycznym zdjęciu z mężem: „Ile miłości”

Ewa Farna pokazała odsłonięty brzuch

Wokalistka już kilka miesięcy temu pokazała, że zamiast siedzieć bezczynnie w domu podczas pandemii, można wykorzystać ten czas pożytecznie – nagrała dwa albumy, a także zdradziła, że powstanie film dokumentalny o jej życiu.

Wygląda na to, że Farna nie tylko pracowała nad nowym materiałem muzycznym, ale także skupiła się na swojej sylwetce. W listopadzie wokalistka świętowała 14 lat od wydania pierwszej płyty, a pod jej wpisem pojawiły się nie tylko gratulacje, ale też komentarze odnośnie jej odmienionej figury.

Zachęcona pozytywnymi komentarzami Ewa Farna kolejny raz zaprezentowała, jak wygląda jej ciało po metamorfozie. Dodała zdjęcie ze studia, na którym pochwaliła się też płaskim brzuchem.

Dziś nagrywam wokale na nową płytę. Na ten etap cieszyłam się bardzo długo. Czy ktoś na nią czeka? A! Kto by chciał jej wysłuchać ze mnę przedpremierowo, może licytować na WOŚP, bo to właśnie moja #rzeczodserca – napisała.

Farna mogła liczyć na pozytywne głosy ze strony fanów. Zapewnili ją, że z niecierpliwością czekają na nowy krążek, a przy okazji posypały się komplementy.

  • Pięknie Ewcia wyglądasz.
  • W jaki sposób tak schudłaś?!
  • Jaka piękna figura!
  • Świetnie pani wygląda.
  • Piękna! Co za figura! – czytamy pod zdjęciem.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Ewa Farna (@ewa_farna93)


ZOBACZ TEŻ:

Ewa Farna w DOMOWYM wydaniu, bez makijażu stroi zabawne miny

Ewa Farna pokazała zdjęcie z czasów ciąży. „To już ponad rok temu..”

Ewa Farna w niebieskim garniturze

Ewa Farna/fot. AKPA

Ewa Farna na ściance

Ewa Farna/fot. AKPA

Ewa Farna na scenie

Ewa Farna/fot. AKPA