Blanka Lipińska (35 l.) i Barona zakończyli swój związek w październiku. Para rozstała się w nieprzyjemnych okolicznościach. Mieli wspólnie wyjechać na wakacje, a koniec końców Lipińska udała się w samodzielną wycieczkę. Pisarka pousuwała romantyczne zdjęcia ze swoim ex z Instagrama i wyrzuciła jego rzeczy z mieszkania.

Blanka Lipińska broni Barona

Blanka Lipińska w PIERWSZYM wywiadzie po rozstaniu z Baronem. Zdradziła, jaki był i w czym się nie zgadzali

Blanka Lipińska zapewnia, że czuje się psychicznie dobrze i nie zamiesza rozpaczać po rozstaniu. Natomiast za każdym razem, kiedy jest przyłapana przez paparazzi, pisarka ma przygnębioną minę.

Związek Blanki i Alka skomentowała projektantka, Ewa Minge na Instagramie. Wyraziła się jasno, że Baron wykorzystał Lipińską do celów marketingowych.

Bo Baron nie ma stanów emocjonalnych i nie ma co cykać. Baron uprawia marketing przy okazji seksu. Nie rozumiem, jak można się w nim zakochać, ale jestem pewna, że nie problem go pozyskać. Warunek, sukces większy, jak jego choćby chwilowy, gorące nazwisko, do którego przyklejenie się wydłuży… dredy. Byłam pewna, że tak się skończy, a dziewczyny szkoda, po ludzku… złamane serce i oprzytomnienie, że było się narzędziem marketingowym musi boleć… cholernie – napisała Minge.

Blanka Lipińska pokazała swój TARAS. Jak na egzotycznych wakacjach! (ZDJĘCIA)

Blanka nie lubi siedzieć cicho i jak tylko zauważy plotki albo wypowiedź o sobie, głos zabiera na swoich social-mediach. Było tak i tym razem. Udostępniła komentarz projektantki na instastory:

Pani Evo Minge, dziękuje za troskę, ale mając komplet informacji na temat, na który się pani wypowiada, nie zgadzam się z niczym, co tu Pani napisała – zapewnia pisarka.

Blanka Lipińska tłumaczy, dlaczego zmieniła wygląd auta i tym samym pozbyła się prezentu od Barona: Ja się po prostu bałam

Blanka Lipińska i Baron w przymierzalni

Blanka Lipińska, Baron/fot. Instagram/blanka_lipinska

Baron o związku z Blanką Lipińską

Baron, Blanka Lipińska/fot. Instagram/blanka_lipinskaalekbaron