Filip Chajzer jakiś czas temu rozstał się ze swoją wieloletnią partnerką Małgorzatą Walczak. Powodem rozpadu ich związku była zdrada. Jakiś czas później kochliwy prezenter szybko znalazł pocieszenie w ramionach kolejnej kobiety i zamieszkał z 13 lat młodszą, poznaną w internecie Julią, która szybko zawładnęła jego sercem. Okazało się też, że dziennikarz oświadczył się ukochanej w trakcie ich urlopu na Dominikanie:

Ma na imię Julia i niedawno skończyła 25 lat. Jest spoza branży. Filip poznał ją w Internecie i zamieszkał z nią po zaledwie kilku tygodniach znajomości. Ostatnio byli razem w Trójmieście, czym zresztą Filip sam chwalił się na Instagramie. Filip nie robi z tego tajemnicy. Jeszcze na urlopie pochwalił się w redakcji zaręczynami i przesłał kilku osobom zdjęcie, na którym szczęśliwa Julia pokazuje pierścionek zaręczynowy – informował jakiś czas temu Pudelek.

Wiadomo już, jak wygląda nowa 25-letnia NARZECZONA Filipa Chajzera

Filip Chajzer rozstał się z narzeczoną?

Jakiś czas później pojawiła się informacja, że związek Filipa Chajzera z 25-letnią Julią miał być tylko krótką przygodą, a para zdążyła się rozstać, zaledwie dwa miesiące po zaręczynach:

Filip i Julia rozstali się w sylwestra w niezbyt przyjaznej atmosferze. On szybko zorientował się, że popełnił błąd, bez namysłu decydując się na zamieszkanie razem i poważne deklaracje po zaledwie kilku tygodniach znajomości. Rzeczywistość okazała się o wiele mniej romantyczna niż spontaniczne zaręczyny na Dominikanie. Filip zrozumiał, że niepotrzebnie chwalił się w mediach zaręczynami, bo trudno było mu się wyplątać z tego związku. Dlatego przez jakiś czas robił dobrą minę do złej gry i próbował jeszcze ratować relację z Julką. Niestety, nie udało się – twierdził informator Pudelka.

Tajemniczy informator zdradził też, że o zakończeniu związku mieli wiedzieć współpracownicy Filipa:

W redakcji nie robi już tajemnicy, że znów jest singlem, ale jest bardzo wrażliwy na punkcie swojego wizerunku i po prostu głupio mu przyznać publicznie, że jego kolejny związek się rozpadł.

Filip Chajzer komentuje plotki o swoim rozstaniu z 25-letnią Julią

Ostatecznie głos postanowił zabrać sam Filip Chajzer, który w rozmowie z Faktem stanowczo zaprzeczył krążącym plotkom:

Ucinam te wszystkie spekulacje. To nieprawda.

Filip Chajzer zdradził sekret swojej nowej fryzury. Dlaczego przefarbował się na blond?

pasekkozak