Książulo, czyli Szymon Nyczke zyskuje ostatnio coraz większą popularność w internecie. Na swoim kanale Youtube publikuje głównie filmy dotyczące ocen kulinarnych, znanych oraz tych mniej znanych restauracji.

Książulo ocenił catering od Anny Lewandowskiej: „Schody zaczynają się już przy drugim posiłku”

Książulo zrecenzował pączki od Magdy Gessler!

Jest to jeden z niewielu influencerów, który niegdyś miał już swój kanał i po wielu latach przerwy skutecznie powrócił do kręgu Youtuberów. Na swoim kanale skupia się na recenzjach gastronomii w całej Polsce. W jego filmach na platformie Youtube możemy znaleźć recenzje cateringu Anny Lewandowskiej, czy restauracji po rewolucjach Magdy Gessler. Wiele osób mówi, że jest on następcą wielkiej restauratorki.

Książulo znów zmiażdżył Magdę Gessler. Przetestował catering świąteczny za prawie 3 tys. zł.

Z okazji tłustego czwartku postanowił zrecenzować pączki w całej Warszawie. Odwiedził miejsca, w których najczęściej kupowane są wypieki z tej okazji. Nie zapomniał również o najsłynniejszych pączkach, które są u Magdy Gessler. Cena oczywiście przeraziła recenzenta, jak sam powiedział przy zakupach dla rodziny, nie ma mowy o tak drogich wypiekach. Książulo zapłacił za jedną słodkość 22 zł.

„Książulo” odwiedził restaurację po rewolucjach Magdy Gessler. Nie tego się spodziewał?

Choć przyznał, że jest to zdecydowanie najlepszy pączek jaki zjadł tego dnia, nie jest pewien czy cena jest adekwatna.

Jest bardzo dobry, smaczny, pyszny nawet, ale 22 zł za pączka wydaje mi się jakimś absurdem i przesadą. Z bólem serca muszę to powiedzieć, jest najlepszy, ale czy ta cena jest adekwatna w ogóle? Niewiarygodne by było, to gdyby on był niedobry za takie pieniądze. Cena jest przegięta! […] Można użyć lepszych lub gorszych składników, ale to jest nadal pączek. Czy pączek powinien tyle kosztować? – zrecenzował youtuber.