Poprzedni rok nie był dla Beaty Kozidrak najłatwiejszy – legenda polskiej sceny muzycznej została przyłapana podczas jazdy pod wpływem alkoholu i musiała ponieść srogie konsekwencje swoich decyzji. Po tym wydarzeniu zniknęła na jakiś czas z social mediów i przestała udzielać wywiadów, a w jej imieniu wypowiadał się jedynie prawnik.

Jakiś czas temu artystka dostała kolejną szansę na naprawę wizerunku i wystąpiła na scenie Stadionu Śląskiego podczas Sylwestrowej Nocy Przebojów organizowanej przez Telewizję Polsat.

Pensje gwiazd w Sylwestra. Beata Kozidrak mimo skandalu nadal góruje, a Jason Derulo?

Film biograficzny o Beacie Kozidrak jednak NIE POWSTANIE?!

Sylwestrowy występ przyniósł również pierwszą od dłuższego czasu radosną wiadomość z życia artystki- jej młodsza córka Agata Pietras jest w ciąży, a Beata Kozidrak po raz trzeci zostanie babcią!

Niestety dla równowagi Beata Kozidrak usłyszała jednak też złą wiadomość – prace nad poświęconym jej filmem biograficznym zostały wstrzymane. Chociaż pierwsze plotki o tym, że projekt nie dojdzie do skutku pojawiły się już w październiku, artystka je zdementowała, a na dowód umieściła na Instagramie wspólne zdjęcie z producentem Leszkiem Bodzakiem i reżyserem Piotrem Domalewskim.

Niestety doniesienia o zawieszeniu projektu się potwierdziły, a informację o tym dla serwisu Party zdradził reżyser filmu, podczas autorskiego spotkania:

Projekt jest w zawieszeniu, bo po zatrzymaniu przez policję aura wokół Beaty Kozidrak jest niesprzyjająca – wyznał

Domalewski dodał też, że w międzyczasie całkowicie zmieniła mu się wizja na realizację scenariusza i zdradził, że gdyby miał wprowadzić te zmiany, to pierwsza scena filmu zaczynałaby się od zatrzymania Beaty Kozidrak i wprowadziła widzów w 48 godzin z życia artystki, podczas których jej współpracownicy walczyli o uratowanie wizerunku gwiazdy.

Jak jednak ustaliło Party, ta koncepcja nie spodobała się głównej bohaterce filmu. A jakie zdanie ma w temacie producent Leszek Bodzak? Poproszony przez Party o komentarz w tej sprawie odmówił rozmowy.

Beata Kozidrak przemówiła do fanów pierwszy raz od miesięcy!

scena z: Beata Kozidrak, SK:, , fot. Krzemiński Jordan/AKPA

scena z: Beata Kozidrak, Andrzej Pietras, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA

Beata Kozidrak na ściance

Beata Kozidrak/fot. AKPA

scena z: Beata Kozidrak, SK:, , fot. Baranowski/AKPA

Beata Kozidrak po śmierci mamy oddała jej hołd

Beata Kozidrak w Opolu. fot. Jacek Kurnikowski/AKPA