Beata Kozidrak pod koniec września br. została zatrzymana przez policję za jazdę pod wpływem alkoholu. Piosenkarka była w trakcie zakontraktowanej trasy z wieloma koncertami po drodze. Po tym wydarzeniu zniknęła na jakiś czas zupełnie z mediów.

Ile promili miała Beata Kozidrak? Jest akt oskarżenia!

Dumka na dwa serca.

Powoli Beata znów wraca na scenę. Sąd wydał wyrok i skazał ją między innymi na prace społeczne, których podobno nie chce wykonywać.

Beata Kozidrak nie chce wykonywać prac społecznych!

Beata Kozidrak usłyszała wyrok! Rzecznik Prokuratury: Kara jest rażąco niewspółmierna

Mimo że wiele kontraktów zostało zerwanych, publiczność zdaje się wybaczyć artystce błąd i dać nowy kredyt zaufania. Niedawno wystąpiła wspólnie z Justyną Steczkowską i została niezwykle ciepło przyjęta przez publiczność.

Można było podejrzewać, że piosenkarka dokona coś w rodzaju publicznej spowiedzi w którymś z magazynów, jednak jak do tej pory tak się nie stało. Kozidrak tuż po tym jak jej zatrzymanie ujawniły media opublikowała jedynie krótki wpis.

Z całego serca żałuję tego, co się wczoraj wydarzyło. Bardzo się tego wstydzę. Wiem, że muszę ponieść konsekwencje tego, co się stało. Jestem na to gotowa – napisała Beata Kozidrak w mediach społecznościowych.

Fani z niecierpliwością obserwują jej profile z nadzieją, że Kozidrak da jakiś znak.

Piosenkarka zamiast rozprawiać o swojej sytuacji postanowiła podzielić się wzruszającym wpisem o swojej córce, która obchodzi urodziny.

Moja najdroższa Kasiu. Kiedy przyszłaś na świat, Fani pytali mnie dlaczego jeszcze nie napisalam dla Ciebie piosenki…
A ja bylam w szoku, bo poczułam w sobie uczucie ktorego nigdy wczesniej nie znałam. Bezwarunkowa miłość do Ciebie pozwoliła mi spojrzeć na wszystko wrażliwym sercem.  – napisała Kozidrak pod zdjęcie.

To Dla Ciebie napisałam Dwa serca dwa smutki – jedną z najpiękniejszych i wzruszających piosenek. (…) – wyznała.

Wiedzieliście, że ta piosenka została napisana dla jej córki?