W dalszym ciągu trwa medialna nagonka na Meghan Markle (38 l.) i Księcia Harry’ego. Gdy poinfmorwali, że zrzekają się swoich tytułów, odchodzą z rodziny królewskiej by się usamodzielnić i mieć niezależność finansową – w sieci wybuchł skandal. Teraz media za oceanem podają, że strona internetowa z ich fundacją została zhakowana w obrzydliwy sposób.

Meghan Markle zmagała się SILNYMI atakami paniki przed każdym wystąpieniem publicznym

Fundacja Meghan Markle i księcia Harry’ego zhakowana!

Meghan Markle myślała, że gdy odejdzie od rodziny królewskiej, media przestaną się nią interesować. Nic bardziej mylnego. Przez zamieszanie, jakie wynikło w związku z megxit’em – była księżna nie schodziła ze świecznika.

Markle przeprowadziła się z rodziną do Kanady, by po czasie przekonać się, że to jednak Los Angeles jest miejscem, gdzie chcą osiąść na stałe. Zaczęto plotkować, że była księżna chce spowrotem wrócić do aktorstwa. Meghan dostała pracę w charakterze lektora w filmie „Słoń” – jednak krytycy nie byli jej przychylni.

Już jakiś czas temu głośno mówiło się, że Meghan i Harry planują otworzyć własną fundację. Było trochę problemów z nazwą, gdyż Królowa Elżbieta nie zgodziła się na używanie słowa „Royal”.

Kolejny SKANDAL w rodzinie królewskiej. Harry i Meghan idą na wojnę z Królową Elżbietą

Elegancka Meghan Markle w białej sukni i Książę Harry.

Meghan markle i Książę Harry, fot.Forum/REUTERS

Strona Internetowa Meghan Markle i Harry’ego padała ofiarą hakerów

Nazwa fundacji została zmieniona na: Archewell Foundation – nawiązuje do imienia ich pierwszego syna, Archiego. Meghan i Harry nie zarezerwowali jeszcze domeny internetowej dla swojej fundacji, co zdążyli wykorzystać internetowi hakerzy.

Wpisując link archewellfoundation.com, następowało automatyczne przekierowanie do piosenki „Gold Digger” (z ang. „poszukiwacz złota”) Kanye’go Westa. Powszechnie tym  określeniem nazywa się osoby, które wykorzystują czyjąś pozycję majątkową, do własnych celów. Hakerzy dobitnie podkreślili, jakie mają zdanie na temat byłej księżnej.

Myślicie, ze opinia publiczna w końcu da spokój Meghan?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Książę Harry żałuje odłączenia się od rodziny królewskiej, porzucił swoje dotychczasowe życie

Taką wiadomość wysyła teraz londyńskie biuro Meghan i Harry’ego

Meghan Markle i książę Harry już planują przyjęcie urodzinowe Archiego. Królowa się ucieszy

Meghan Markle i Książę Harry na spotkaniu z dziećmi.

Meghan Markle i Książę Harry, fot.Forum/REUTERS/

Meghan Markle i Książę Harry w Wielkiej Brytanii pierwszy raz po megxicie.

Meghan Markle i Książę Harry, fot.Forum/Backgrid USA