Meghan Markle (38 l.) od kiedy została księżną, nie miała lekko. Media cały czas poddawały ją surowej ocenie i nic, co zrobiła Meghan, nie mogło usatysfakcjonować opinii publicznej. Teraz na światło dzienne wyszła informacja o problemach Markle z radzeniem sobie ze stresem. Byłą księżną podobno paraliżował strach przed każdym wyjściem publicznym.

Meghan Markle ZMIAŻDŻONA przez krytyków filmowych: Boże, czy ona robi to leżąc sztywno?

Meghan Markle cierpiała na ataki paniki

Gdy świat obiegła informacja, że Meghan Markle i książę Harry zdecydowali się odejść z rodziny królewskiej – opinia publiczna nie ukrywała zszokowania. Na królewskim dworze wybuchł kolejny głośny skandal, a w Sieci aż wrzało. Sytuację komentowali inni przywódcy, a Donald Trump nie omieszkał przy tym wbić szpilki w Meghan.

Harry za wszelką cenę chciał uniknąć tragedii, jaka spotkała jego matkę księżną Dianę, dlatego z uwagi na częste ataki paniki żony zdecydował, że odsunięcie się od rodziny królewskiej będzie najlepszym posunięciem.

Mówi się, że stan Meghan był na tyle poważny, że nie chciała nawet opuszczać swojego domu, a każde oficjalne wyjście wiele ją kosztowało. Markle robiła dobrą minę do złej gry, ale na zdjęciu poniżej widać – że jej ciało zdradzało, z jakim stresem była księżna zmagała się przed każdym wyjściem.

Meghan Markle i Książę Harry na pierwszym wystąpieniu od czasów przerwy świątecznej.

Meghan Markle, Książę Harry, fot.Forum/Mega Agency

Gdy Meghan i Harry pojawili się pierwszy raz publicznie od czasu zeszłorocznych świąt Bożego Narodzenia, Markle miała na sobie dopasowaną kolorystycznie stylizację, ale jej stres zdradziły plamy potu pod pachami.

Magazyn „US Weekly”, dotarł do znajomych księżnej, którzy zdradzili, że Markle przeżywała koszmar w ostatnich miesiącach pracy dla Królewskiej Korony.

Meghan bała się wyjść ze swojego domu, ponieważ następował później wysyp negatywnych artykułów na jej temat. Czuła się jak w pułapce. Po ucieczce z Londynu wreszcie się odrodziła – powiedziało źródło.

Meghan Markle i Harry w Wielkiej Brytanii – po raz PIERWSZY od Megxitu (ZDJĘCIA)

Po przeprowadzce do Stanów Meghan i Harry zdecydowanie mają więcej prywatności, jednak media będą interesować się ich życiem cały czas.

ZOBACZ WIĘCEJ:

Meghan Markle WYMAGA tego od służby odkąd pojawił się koronawirus

Meghan Markle i książę Harry już planują przyjęcie urodzinowe Archiego. Królowa się ucieszy

Meghan Markle panicznie boi się o Harry’ego. Stara się podnieść go na duchu

Meghan Markle i Książę Harry na ostatnim wyjściu jako członkowie rodziny królewskiej.

Meghan Markle i Harry Fot.Forum/PA Images

Meghan Markle i Książę Harry na oficjalnym wystąpieniu - księżna zachwyca w niebieskiej sukience.

Meghan Markle i Książę Harry, Fot. ZUMA Press