Książę Harry (35 l.) i Meghan Markle (38 l.) długo nosili się z zamiarem odsunięcia się od rodziny królewskiej. Teraz, gdy mleko już się rozlało, królewski biograf Robert Jobson – uważa, że Harry nie może przyzwyczaić się do nowej rzeczywistości i zaczyna żałować swojej decyzji. Jobson zna księcia od dziecka i jest zdania, że Harry i Meghan popełniają ogromny błąd.

Książę Harry potwornie sprankowany – myślał, że rozmawia z Gretą Thunberg a tymczasem…

Harry już tęskni za dawnym życiem?

Meghan Markle i książę Harry oficjalnie 31 marca opuścili rodzinę królewską, a Harry dopiero teraz poczuł cenę swoich decyzji. Mówi się, że były książę ciężko znosi rozstanie z rodziną królewską.

Książę Harry otwarcie opowiedział o bólu, jaki czuł kiedy dowiedział się o śmierci matki

Harry przeprowadził się do Los Angeles z żoną Meghan i 11-miesięcznym synem Archiem – zrezygnowanie z królewskich obowiązków było na niego trudne. Harry od 2018 roku posiada rangi dowódcy eskadry, majora i komandora podporucznika. Książę dwukrotnie był na misji w Afganistanie i jak uważa królewski biograf – Robert Jobson, Harry tęskni za tym aspektem dawnego życia. Książę zżył się z innymi żołnierzami, a w obecnej sytuacji pozostały mu tylko wspomnienia.

Myślę, że to bardzo rozczarowujące. Został oddzielony od całej rodziny, w LA nie ma żadnego z jego dawnych przyjaciół. Jest w zasadzie odizolowany, a rzeczy, które kochał zostały mu odebrane – mówi Jobson

Książę Harry i Meghan Markle razem z małym Archiem.

Książę Harry, Meghan Markle fot.Forum/Backgrid USA

Znam Harry’ego, odkąd był małym chłopcem. Uwielbiał wojsko, odkąd był mały… Czuję, że będzie żałować tego, co się stało – dodał

Robert Jobson zauważył, że po przeprowadzce to Meghan jest tą, która pewniej czuje się w nowej sytuacji. Markle wróciła w swoje rodzinne strony, dzięki czemu czuje większą swobodę, niż za czasów pełnienia obowiązków dla Królowej Elżbiety. Jobson mimo to jest zdania, że Markle mogła się bardziej wykazać i zmarnowała szansę podarowaną jej przez los. Biograł uważa, że księżna zbyt wcześnie się poddała.

Zgadzacie się z nim?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Meghan Markle i książę Harry już planują przyjęcie urodzinowe Archiego. Królowa się ucieszy

Meghan Markle zmagała się SILNYMI atakami paniki przed każdym wystąpieniem publicznym

Meghan Markle ZMIAŻDŻONA przez krytyków filmowych: Boże, czy ona robi to leżąc sztywno?

Książę Harry i Meghan Markle na ostatnim, oficjalnym wystąpieniu jako członkowie rodziny królewskiej.

Książę Harry Meghan Markle, fot.Forum/PA Images

Książę Harry i Meghan Markle na oficjalnym wystąpieniu.

Książę Harry Meghan Markle fot.Forum/REUTERS