Opener 2022. Skandal, EWAKUACJA, newsy i looki gwiazd (ZDJĘCIA)
Agnieszka Woźniak-Starak jest załamana: "Wystroiłam się, jak stróż na boże ciało, a tu...".
A$AP Rocky był jednym z głównych artystów w Gdyni. Niestety jego występ mocno rozczarował “festiwalowiczów”.
W sieci można przeczytać, że koncert trwał jedynie 45 min, a standardem jest godzina. Na dodatek raper robił sobie bardzo długie przerwy.
Na scenie pojawił się także Måneskin z takimi przebojami jak “Beggin'” czy “Supermodel”.
O nich także zrobił się głośno za sprawą Damiano, który krzyknął “To dla was, wszystkich homofobów!”, a następnie pocałował gitarzystę.
Opener co roku przyciąga tłumy gwiazd. Może dlatego, że to świetna okazja dla celebrytek, kiedy mogą zwrócić na siebie uwagę, dzięki barwnym stylizacjom.
Taką osobą zdecydowanie jest w tym roku Oliwia Bieniuk!
Mery Spolsky także postarała się z charakteryzacją.
Ubrała się między innymi na szwedzką piosenkarkę Tove Lo.
Mery Spolsky wybrała się na całego Openera i trzeba przyznać, że każda jej stylizacja była wyjątkowa!
Jessica Mercedes, jak przystało na polską “blogerkę modową” przygotowała dwa looki zgodnie z najnowszymi trendami.
Jeden, jak podkreśliła Jessica Mercedes, miał być na Kate Moss. Wyszło?
Agnieszka Woźniak-Starak z niecierpliwością czekała na koncert Dua Lipy, ale niestety trzeciego dnia ewakuowano Opener’a.
“Sytuacja jest patowa, właśnie miałyśmy jechać na Due Lipę, ale jest armagedon, latają barierki, festiwal ewakuowany – powiedziała Agnieszka Woźniak-Starak.
“UWAGA. Bardzo prosimy o zachowanie spokoju i podążanie w kierunku wyjść” – taki komunikat usłyszeli festiwalowicze.