Po miesiącach spekulacji związanych ze związkiem z Gigi Hadid (28 l.) i wakacjach przepełnionych towarzystwiem pięknym modelek, Leonardo DiCaprio (48 l.) nareszcie wybrał sobie nową dziewczynę. Jest nią 25-letnia Vittoria Ceretti, włoska modelka i córka projektantki Franceski Lazzari.

W TE modne sneakersy Leo DiCaprio zainwestował ponad 20 mln złotych

Brytyjski Daily Mail właśnie ujawnił, że hollywoodzki aktor spotyka się z włoską modelką od co najmniej 2 miesięcy po tym, jak w tym tygodniu widziano ich całujących się w nocnym klubie na Ibizie. Podobno jest on „zauroczony” Vittorią, która jest od niego młodsza o 23 lata.

Leonardo ma nową ukochaną

Leonardo DiCaprio ma zabawną reputację osoby umawiającej się wyłącznie z kobietami do 25. roku życia. Z wieloletnią dziewczyną Camilią Morrone rozstał się, gdy ta miała skończyć 26 lat. Czy on też sam śmieje się z tej dość… absurdalnej teorii?

Neelan Gil rozwiewa wątpliwości na temat romansu z Leo DiCaprio

Według doniesień Leonardo DiCaprio latał z Vittorią po całym świecie przez całe lato, Vittoria to piękna dziewczyna […] On ją uwielbia, a ona jego. Tego lata spędzali razem dużo czasu na romantycznych wycieczkach. […] Było z nim wiele kobiet, które imprezowały z nim tego lata, ale to, co łączy go z Vittorią, jest o wiele poważniejsze”.

Fot. Leonardo DiCaprio, Credit line: MEGA / The Mega Agency / Forum

Fot.  MediaPunch / BACKGRID / Backgrid USA / Forum