Romans kwitnie! Leonardo DiCaprio (49 l.) i jego dziewczyna, włoska modelka Vittoria Ceretti (25 l.) zostali przyłapani razem w Los Angeles. Para, która po raz pierwszy wzbudziła plotki o romansie w sierpniu 2023 roku, stara się zachować dyskrecję. Rzadko można przyłapać razem.

Na najnowszych zdjęciach widać Leonardo DiCaprio z kitką i w czapce z daszkiem. Aktor i aktywista miała na sobie również nieodzowną maseczkę, pod którą zazwyczaj ukrywa twarz.

Eks Leo DiCaprio nie wpuszczona na jego imprezę urodzinową

Niedawno Vittoria Ceretti, o której nikt nie słyszał zanim nie związała się z DiCaprio, została gwiazdą na marcowej okładki. W wywiadzie dla magazynu opowiada o modzie, swoich ulubionych projektantach, swojej prywatności i wielu innych sprawach, ale nie ma nic o Leonardo DiCaprio.

Leonardo DiCaprio i Vittoria Cerett

Po raz pierwszy Leonardo DiCaprio i Vittoria Ceretti zostali przyłapani razem w sierpniu na lodach w Santa Barbara, a pół roku później ich romans nabiera rumieńców. Para została również sfotografowana razem na początku września na Ibizie, jak imprezowała, tańczyła i całowała się.

Leonardo DiCaprio na liście Jeffrey’a Epsteina

Znawcy twierdzą, że Leo spotyka się teraz wyłącznie z nią, ponieważ ma „wszystkie cechy, których szuka u partnerki”. Na pewno jej „odpowiedni” wiek odgrywa sporą rolę.

Zajrzyj do galerii zdjęć poniżej: