Leonardo DiCaprio (48 l.) przebywa aktualnie w Mediolanie, gdzie odbywa się tydzień mody z kolekcjami na wiosnę i lato 2024. Jednak gwiazdora i laureata Oscara nie interesują najnowsze trendy, a jego nowa ukochana, oczywiście 25-letnia i oczywiście modelka Vittoria Ceretti. Nową parę przyłapano na tej imprezie Versace podczas Milan Fashion Week.

Leo DiCaprio zainwestował 20 mln złotych w… buty

Widziano, jak Leo DiCaprio próbował zachować dyskrecję, chowając się pod czapką z daszkiem, z którą się prawie nie rozstaje, gdy wsiadał do wielkiego, czarnego SUV-a. Zaś Ceretti została sfilmowana, jak wychodziła z imprezy ubrana w przezroczystą suknię i srebrne szpilki.

Leonardo DiCaprio z nową ukochaną w Mediolanie

Warto zauważyć, że Gigi Hadid (28 l.), która przez ostatni rok spotykała się z gwiazdą „Titanica”, szła w tym samym pokazie, co Vittoria Ceretti, a także była na tej samej imprezie Versace, co Leo z nową dziewczyną.

Kim jest Vittoria Ceretti?

W ciągu ostatnich kilku miesięcy spędzili razem sporo czasu i cieszą się, że poznali się na >>głębszym<< poziomie, wyznało źródło w rozmowie z Page Six.

Sytuacja jest o tyle ciekawa, że Vittoria Ceretti według wielu doniesień postrzegana była w branży jako osoba homoseksualna.