Niestety! Leonardo DiCaprio (49 l.) nie jest zaręczony ze swoją najnowszą dziewczyną Vittorią Ceretti (25 l.). A może większość się cieszy, że słynny kawaler… potencjalnie jeszcze jest do wzięcia?

Plotki o rzekomych zaręczynach pary pojawiły się w sieci po tym, jak aktor i jego partnerka zostali sfotografowani, a nawet nagrani podczas lunchu w  meksykańskiej knajpie Yuca’s w Los Angeles. Na serdecznym palcu modelki zauważono ozdóbkę, która wygląda na pierścionek zaręczynowy. Okazuje się, że biżuterię tę posiada już od jakiegoś czasu. Wcześniej jednak nie nosiła jej na „zaręczynowym palcu”.

Leonardo DiCaprio w dwuznacznej sytuacji z Teyaną Taylor

Podobno stosunki między gorącą parą ochłodziły się po tym, jak Leonardo DiCaprio został przyłapany na imprezie z Tomem Bradym i Tobeyem Maguire’em podczas szalonego weekendu „Super Bowl” w Las Vegas.

Leonardo DiCaprio wiecznym kawalerem

Aktor i laureat Oscara nagrywa aktualnie film, zaś Vittoria Ceretti korzysta ze swoich 5 minut na szczycie modowej sławy i sama jest zapracowana. Gdy ona przebywała w Paryżu, on nagrywał w Kalifornii.

Leonardo DiCaprio z kitką i ukochaną u boku

Zaś podczas weekendu oscarowego zostali zauważeni… osobno w Los Angeles. Gwiazdor był na corocznej imprezie z okazji gali rozdania Oscarów  u Darrena Dzienciola w jego prywatnej rezydencji w Bel Air. Bawił się tam ze swoim najlepszym przyjacielem Tobym Maguirem. Ceretti miała być wtedy również w L.A., ale na pewno nie z DiCaprio w jednym miejscu.

Zajrzyj do galerii zdjęć poniżej: