Pomimo wszelkich starań by ukryć łączącą ich więź, Leonardo DiCaprio i Gigi Hadid zamieszkali w tym samym hotelu podczas paryskiego Tygodnia Mody.

Gigi i Leo w tym samym hotelu

Świeżo po pojawieniu się na wybiegu w pokazie mody Messika, supermodelka została sfotografowana, jak wracała do swojego hotelu, Royal Monceau 29 września. Tej samej nocy zdobywca Oscara, która latem rozstał się z wieloletnią dziewczyną Camilą Morrone, został sfotografowany także przy wyjściu z tego samego luksusowego hotelu przed tym jak wybierał się do nocnego klubu w Paryżu.

Leonardo DiCaprio znalazł sobie nową dziewczynę i jest nią… Gigi Hadid

Zaledwie dwa tygodnie wcześniej duet wywołał plotki o romansie, gdy zauważono ich spędzających razem czas w Nowym Jorku. Jak donosi Daily Mail, Gigi (27 lat) i Leo (47 lat) wyszli na imprezę w Casa Cipriani podczas Tygodnia Mody w Nowym Jorku. Zdjęcia uchwyciły  parę pochyloną ku sobie, gdy próbowali rozmawiać w środku głośnej imprezy.

Leonardo DiCaprio zerwał z Camilą Morrone przez to?! Jego była dziewczyna właśnie to ujawniła

„Gigi dobrze się tym bawi” – mówi wtajemniczony o modelce, która ma dwuletnią córkę Khai ze swoim byłym partnerem Zaynem Malikiem. „Nie jest zainteresowana niczym poważnym”.

Inne źródło bliskie Gigi powiedziało E! News: „Gigi i Leo spotykali się wiele razy i są w sobie. Gigi uważa, że jest naprawdę fajnym facetem”.

Urocze zdjęcia! Leonardo DiCaprio na wakacjach z przyjacielem Tobeym Maguirem

Wcześniej Gigi była widziana w lipcu jak lądowała helikopterem na luksusowym jachcie, na którym przebywał Leo. Jak myślicie ile jeszcze będą starali się to ukryć?

Paris, FRANCE – Gigi Hadid seen at her hotel during Paris Fashion Week.
 Forum

Paris, FRANCE – *EXCLUSIVE* -Forum

Gigi Hadid landing on the yacht used by Leonardo di caprio and Tobey Maguire in Saint Tropez, South of France on July 21, 2022. Photo by ABACAPRESS.COM

Gigi Hadid landing on the yacht used by Leonardo di caprio and Tobey Maguire in Saint Tropez, South of France on July 21, 2022. Photo by ABACAPRESS.COM