Gigi Hadid (25 l.) i Zayn Malik (27 l.) spodziewają się pierwszego dziecka – taka informację podały kilka dni temu zagraniczne media. Teraz sama gwiazda potwierdziła, że jest w ciąży w rozmowie z Jimmym Fallonem.

Gigi Hadid odsłoniła brzuszek na zdjęciu z siostrą Bellą

Gigi Hadid potwierdziła ciążę

Gigi Hadid udzieliła wywiadu Jimmy’emu Fallonowi. Przyznała, że jest w ciąży, a także potwierdziła, że ojcem jest Zayn Malik, bo były ku temu wątpliwości – para miała przerwę w związku i modelka spotykała się wtedy z kimś innym.

ZOBACZ: Gigi Hadid jest w ciąży. Zayn Malik NIE JEST ojcem dziecka?

Oczywiście żałowaliśmy, że nie mogliśmy tego ogłosić na własnych warunkach, ale jesteśmy bardzo podekscytowani, szczęśliwi, wdzięczni za życzenia i wsparcie wszystkich.

Gwiazda powiedziała, że przebywają na farmie w Pensylwanii. Obecna sytuacja na świecie sprawia, że mogą siedzieć w domu i cieszyć się tym wyjątkowym czasem.

To dobra wymówka, aby móc bez wyrzutów sumienia razem siedzieć w domu i doświadczać tego wszystkiego dzień po dniu.

Gigi przyznała również, że jej największą ciążową zachcianką są bajgle. Bardzo ucieszyła się, gdy na swoje 25. urodziny otrzymała w prezencie od Buddy’ego Valastro właśnie tort z bajgli.

Codziennie jem bajgle, ze wszystkim! Byłam podekscytowana, gdy okazało się, że na urodziny dostałam tort z bajgli. Nie wiem, czy to były moje hormony, ale płakałam co pięć minut przez jakąś godzinę za każdym razem, jak pomyślałem o tym, że to Buddy Valastro upiekł mi to ciasto.

Teraz możemy już oficjalnie pogratulować.

Gigi Hadid i Zayn Malik

Gigi Hadid i Zayn Malik fot. Forum/Backgrid

Zayn Malik i Gigi Hadid w zielonym garniturze

Zayn Malik i Gigi Hadid w zielonym garniturze fot. FORUM/Backgrid

Gigi Hadid w niebieskim kombinezonie

Gigi Hadid w niebieskim kombinezonie fot. Forum/Backgrid