Gigi Hadid (25 l.) jest w ciąży – taką informację podały dwa dni temu zagraniczne media. Modelka związana jest z Zaynem Malikiem (27 l.), chociaż kilka miesięcy temu mieli przerwę. Na Instagramie „Vogue’a” pojawiło się zdjęcie sióstr Hadid zrobione w ciągu ostatnich tygodni. Widać już brzuszek u Gigi?

Gigi Hadid jest w ciąży. Zayn Malik NIE JEST ojcem dziecka?

Gigi Hadid jest w ciąży – odsłoniła brzuszek

Gigi Hadid obecnie ma zdecydowanie mniej pracy w związku z epidemią koronawirusa. Nie ma pokazów mody, sesji zdjęciowych, więc razem z rodziną zaszyła się na farmie w Pensylwanii.

Gigi razem ze swoją siostrą Bellą zrobiły sobie tam zdjęcia dla magazynu Vogue. Ciężarna modelka ma na sobie luźne jeansy, białą bluzkę i kurtkę baseballówkę. Gdybyśmy nie wiedzieli, że spodziewa się dziecka, zapewne nie zwrócilibyśmy uwagi na brzuszek. Nie na wszystkich fotkach widać, żeby był szczególnie zaokrąglony, ukrywa go też stylizacja.

Gigi Hadid jest W CIĄŻY

Prawdopodobnie fotki zostały przesłane jeszcze wtedy, gdy informacje o ciąży Gigi nie dotarły do mediów. Według nich, gwiazda jest już w 5. miesiącu, więc brzuszek powinien być widoczny.

Gigi Hadid PRZYŁAPANA. Modelka potwierdziła, że ona i Zayn wrócili do siebie jeszcze przed świętami

Gigi Hadid i Zayn Malik zaczęli się spotykać pod koniec 2015 roku. Ich związek był bardzo burzliwy – para kilka razy rozstawała się i wracała do siebie. Na razie Gigi nie potwierdziła informacji o ciąży w mediach społecznościowych.

Zayn Malik i Gigi Hadid w zielonym garniturze

Zayn Malik i Gigi Hadid w zielonym garniturze fot. FORUM/BACKGRID

Gigi Hadid w Nowym Jorku

Gigi Hadid w Nowym Jorku fot. Forum/Backgrid