Dla Tomasza Tylickiego ostatnie kilka tygodni to naprawdę szczęśliwy czas. Dziennikarz nie tylko dołączył do grona nowych prowadzących „Pytanie na śniadanie”, lecz także niedługo zostanie tatą! Szczęśliwą nowiną wraz z partnerką, Aleksandrą Grysz pochwalił się w social mediach.

Antek Królikowski ZAŻĄDAŁ spotkań z synem! Opozda: „Szkoda, że tylko 8 GODZIN w miesiącu”

Aleksandra Grysz i Tomasz Tylicki zostaną rodzicami!

Aleksandra Grysz zajmuje się w „Pytaniu na śniadanie” kącikiem show-biznesowym. Natomiast Tomasz Tylicki od kilku tygodni prowadzi wraz z Beatą Tadlą cały program. I choć Ola i Tomek parą są od kilku lat, niewielu wiedziało, co poza pracą łączy tych dwoje. Zresztą owoc ich miłości poznamy już całkiem niedługo…

Dziennikarze przywitają na świecie w tym roku swoją pociechę. Na ten moment nie zdradzają żadnych szczegółów. Na zdjęciu, którym podzielili się z fanami, widać jedynie, że Ola jest już w zaawansowanej ciąży.

Dominik Szymański i Amelia Wnęk z „Top Model” spodziewają się dziecka

Czekamy na Ciebie… – napisali na Instagramie przyszli rodzice.

Pod postem posypało się oczywiście mnóstwo gratulacji. Ciepłe słowa przesłali między innymi Sandra Kubicka, Katarzyna Cichopek, Joanna Górska czy Beata Tadla.

Dodajmy, że w lipcu ubiegłego roku Aleksandra przyznała publicznie, że straciła ciążę po dwutygodniowej walce o zdrowie i życie córeczki. W sieci mówiła, że był to najtrudniejszy czas zarówno dla niej, jak i jej partnera. Otrzymała wówczas mnóstwo wsparcia od swoich obserwatorów.

Tomasz Wolny zabrał głos po zwolnieniu z „Pytania na Śniadanie”