Klaudia Stec (21 l.), śliczna blondynka z Warsaw Shore: Ekipa z Warszawy, rozebrała się w najnowszej sesji CKM. Młodą modelkę możecie kojarzyć również z jej Instagrama, na którym chwali się swoim seksownym ciałem.

Warsaw Shore produkowany i emitowany przez MTV, zdobył swoją popularność zarówno dzięki sporej kontrowersji jak i ekipie, która przypadła do gustu widzom. Tym bardziej, że piękne kobiety biorące udział w tym programie to standard.

W numerze przeczytacie również wywiad z legendarnym polskim składem hiphopowym – Kaliber 44, który powrócił na scenę muzyczną! Bracia Joka i Abradab, którzy współtworzyli zespół z tragicznie zmarłym Magikiem wypowiadają się specjalnie dla CKM o swoich planach, najnowszej płycie oraz oczywiście o kobietach, imprezach i …amerykańskich ciężarówkach.

Ponadto wraz z hardkorową ekipą z Pyta.pl przetestujemy polskie piwa – nie będzie jednak to zwykły i nudny wywiad jakich wiele w polskiej prasie. Mikołaj „Jaok” Janusz i Koza w swoim oryginalnym stylu, skomentują zarówno najlepsze jak i najgorsze polskie browary, więc warto sprawdzić, które piwo nadaje się do spożycia, a które lepiej omijać.

Zobacz więcej: Która uczestniczka Top Model rozebrała się teraz dla CKM-u?

Przeczytacie również artykuł o prawdziwie lepszym sorcie Polaków – nie, nie piszemy o politykach, ale o ludziach, którym można pozazdrościć samozaparcia i przygód, które zrealizowali dzięki swoim pasjom.

Znajdziecie również artykuł o Wielkiej Polsce, czyli o tym, że nasz kraj ma prawo sięgać swoimi granicami od morza do morza… i w wielu innych miejscach na świecie. W numerze jest również wywiad z Łukaszem Cieślewiczem, gwiazdą, celebrytą i mistrzem piłki nożnej … na Wyspach Owczych.

Najnowszy CKM już 12 lutego 2016.

Gwiazda Warsaw Show w najnowszym CKM!

Gwiazda Warsaw Show w najnowszym CKM!

💋😈

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Klaudia Stec 😈💋 (@klaudia_stec)