Hanna Lis podzieliła się z fanami przykrą nowiną. Popularna dziennikarka pochowała dziś mamę. Aleksandra Stampf l-Kedaj zmarła 4 września w wieku 74 lat.

Tak wyglądała Hanna Lis 24 lata temu! Dziennikarka prowadziła wtedy „Teleexpress”

Hanna Lis żegna mamę

Prezentera podzieliła się przykrą wiadomością z fanami na Instagramie. Wcześniej Hanna Lis nie informowała o śmierci matki, jedynie pod koniec sierpnia poprosiła o modlitwę w jej intencji, nie zdradziła jednak szczegółów.

Tak Hanna Lis świętowała 50 urodziny. Przy okazji pokazała, jak mieszka – w jej wnętrzu królują antyki

Na profilu dziennikarki pojawiła się czarnobiała fotografia mamy z wzruszającym wpisem, w którym Hanna Lis pożegnała mamę.

Dzisiaj pożegnałam moją Mamę. Taką będziemy Ją pamiętać: promiennie uśmiechniętą, życzliwą, troskliwą, trochę zwariowaną. Po latach Mami i Tati są znowu razem. Odeszła kilka godzin po 9. rocznicy śmierci Taty. Pochowaliśmy Ją w rocznicę Jego pogrzebu. Jest w tym jakaś tajemnica. I pocieszenie – napisała prezenterka.

Hanna Lis do Terlikowskiego: Pan sobie poczyta konkordat i PRZESTANIE PIEP**Ć

Aleksandra Stampf l-Kedaj była rzymską korespondentką dziennika „Życie Warszawy”, dzięki czemu Hanna Lis jako dziecko mieszkała we Włoszech i biegle mówi po włosku. Ojciec Hanny Lis, Waldemar Kedaj był dziennikarzem „Trybuny Ludu” we Włoszech, Wietamie i Szwecji oraz wiceambasadorem Polski w Tokio.

Hanna Lis

Hanna Lis, fot. Podlewski/AKPA

Hanna Lis

Hanna Lis, fot. Kurnikowski/AKPA