Hanna Lis dołączyła do grona osób z show-biznesu, które przekroczyły 50 rok życia. Dziennikarka podzieliła się z fanami na Instagramie zdjęciem z tego wyjątkowego dnia. Hania przy okazji zdradziła, jak wygląda jej salon. Jesteście ciekawi jak mieszka?

Hanna Lis do Terlikowskiego: Pan sobie poczyta konkordat i PRZESTANIE PIEP**Ć

Jak mieszka Hanna Lis?

Hanna Lis 13 maja świętowała 50 urodziny. Dziennikarka z tego dnia opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie. Jej konto śledzi 112 tysięcy obserwujących. Lisowa tego dnia wystąpiła w błękitnej mini, która podkreśliła jej szczupłe i długie nogi. Przy okazji Hanna pokazała, jak wygląda jej salon.

50-tka i Mistrzyni Drugiego Planu w drzwiach. Chyba ukradła mi show.Dziękuję za wszystkie dobre słowa i Waszą cudną energię – podpisała zdjęcie Lisowa.

To, jak mieszkają gwiazdy budzi spore zainteresowanie naszych czytelników. Tym razem to Hanna Lis postanowiła zdradzić, jak mieszka. Lisowa opublikowała urodzinowe zdjęcie, a w tle możemy zobaczyć jej salon. Hania postawiła na jasne ściany, które ozdobione są sztukaterią. W tym pokoju nie brakuje również obrazów na ścianach.

Dziennikarka do salonu wybrała białe meble. Kontrastem są stare dodatki, jak np. złote krzesło w stylu barokowym, czy kryształowy żyrandol, które z pewnością są antykami. Przytulności dodają futrzane poduszki i miękkie koce.

Lisowa bardzo lubi świeże kwiaty, których nie może zabraknąć w jej salonie. Na zdjęciu możemy zauważyć również kota dziennikarki, który wdarł się w kadr.

Musimy przyznać, że białe ściany ozdobione sztukaterią i rozetą nad żyrandolem nadają wnętrzu charakteru.

View this post on Instagram

Po prostu: pięknych Świąt Kochani.☀️

A post shared by Hanna Lis (@hanna_lis) on

Podoba się Wam salon dziennikarki?

Lubicie wnętrza urządzone w takim klimacie?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Hanna Lis pokazała 20-letnią córkę. „Jak siostry”

Hanna Lis opowiedziała o swojej chorobie: Pani Haniu, lepiej przerwać – mówili lekarze

Co się dzieje z Tomaszem Lisem? Hanna Lis ODPOWIADA

Hanna Lis w sukience z motywem zwierzęcym pozuje na ściance.

Hanna Lis, fot. Kurnikowski/AKPA

Hanna Lis w czarnym płaszczu idzie na imprezę branżową.

Hanna Lis, fot. Podlewski/AKPA