Hanna Lis (50 l.) udostępniła na swoim InstaStory zdjęcie, które wprawiło fanów w zaskoczenie. Dziennikarka postanowiła powspominać swoją pracę dla TVP1, gdy była prowadzącą „Teleexpressu”. Lis miała wtedy 26 lat i dopiero zaczynała swoją karierę dziennikarki. Bardzo się zmieniła przez te lata?

Tak Hanna Lis świętowała 50 urodziny. Przy okazji pokazała, jak mieszka – w jej wnętrzu królują antyki

Tak wyglądała Hanna Lis w wieku 26 lat

Hanna Lis karierę dziennikarską rozpoczęła w 1993 roku i wtedy była związana z TVP1. Trzy lata później Lis prowadziła popołudniowe wydanie „Teleexpressu”. Hanna pokazała na swoim InstaStory archiwalne zdjęcie z czasów, gdy pracowała dla stacji.

Hanna Lis pokazała swoje PIĘKNE córki (Instagram)

Na Instagramie pojawił się profil, który zdjęciami przywołuje wspomnienia z lat 90. Pojawiło się tam zdjęcie młodej Lis. Prezenterka postanowiła opublikować je na swoim profilu, dodała również roześmiane emotikonki i gif przedstawiający przestraszonego kota. Rzeczywiście, jest się czego bać?

Hanna Lis alarmuje: Chcą zakazać in vitro

Na zdjęciu widzimy Hannę ubraną w jaskrawo żółtą marynarkę. Dziennikarka tak jak dzisiaj, ma długie blond włosy – jednak wtedy ułożyła je na jedną stronę. Uwagę przykuwa również pstrokaty makijaż dziennikarki. Jak wiadomo, lata 90. były czasem eksperymentów w makijażu – niebieskie oko i brązowa pomada niekoniecznie wyglądały korzystnie, ale wtedy była taka moda.

Hanna Lis jako prowadząca "Teleexpress".

Hanna Lis jako prowadząca „Teleexpress”. Fot.InstaStory/hanna_lis.

Nie jest tajemnicą, ze Hanna od dłuższego czasu korzysta z zabiegów medycyny estetycznej, by zachować młody wygląd. Porównując zdjęcie z czasów młodości, do tego – jak obecnie wygląda dziennikarka, trzeba przyznać, że aż tak bardzo się nie zmieniła.

Lis niedawno obchodziła 50 urodziny. Hanna w dalszym ciągu może pochwalić się szczupłą sylwetką. Jak to mówią: „w młodym ciele, młody duch”, a wiek jest tylko liczbą.

A Wy, jak uważacie?

Hanna Lis bardzo się zmieniła przez te 24 lata?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Hanna Lis pokazała 20-letnią córkę. „Jak siostry”

Hanna Lis do Terlikowskiego: Pan sobie poczyta konkordat i PRZESTANIE PIEP**Ć

Hanna Lis zdobyła się na szczere wyznanie na temat macierzyństwa

Hanna Lis pozuje na ściance.

Hanna Lis, fot. Baranowski Michał/AKPA.

Hanna Lis na imprezie branżowej.

Hanna Lis, fot. Podlewski/AKPA.

Hanna Lis na ściance.

Hanna Lis, fot.AKPA.