27-letni Harry Styles przerwał występ podczas trasy koncertowej „Love on Tour” w Detroit w stanie Michigan, aby zwrócić się do jednej z fanek i doradzić jej w sprawach sercowych. Jak do tego doszło? Harry Styles zauważył w tłumie dziewczynę, która trzymała wielki transparent z napisem, „Czy mam do niego napisać?”.

Zakochani Harry Styles i Olivia Wilde. Były członek „One Direction” przy nowej ukochanej zmienił się NIE DO POZNANIA!

„Mam pytanie: czy jest dla ciebie dobry?” zapytał ze sceny Harry.

Okazało się, że „on”, o którym mowa na transparencie, nie jest miłym facetem… Styles zasugerował, że jest tylko jedna droga z wyjścia z takiej sytuacji.

„Moim zdaniem, jeśli zastanawiasz się, czy w ogóle powinnaś [wysłać mu SMS-a], to nawet nie jest pytanie”, powiedział, gdy fani dopingowali go, gdy chodził po scenie.

„Jeśli zastanawiasz się, czy gracie w gierki, jeśli zastanawiasz się: „Czy mam mu wysłać SMS-a? Czy nie mam do niego pisać? […] Nie mogę napisać do niego zbyt wcześnie. A teraz myślę, że powinnam go zasypać SMS-ami – to bardzo ryzykowne przedsięwzięcie” – kontynuował.

Olivia Wilde na jachcie z Harry Stylesem, gdy jej eks opiekuje się ich dziećmi

Harry Styles zakończył mówiąc, „Moja osobista opinia jest taka, że ​​jeśli są jakieś gierki w związku: [Trash!] Śmieci! Śmieci! Nie dla Ciebie!”.

Harry Styles i Olivia Wilde fot. Backgrid USA / Forum

Harry Styles i Olivia Wilde na ślubie agenta muzyka

Harry Styles i Olivia Wilde na ślubie agenta muzyka fot. Backgrid USA / Forum

Harry Styles/fot. Forum

Harry Styles fot. PA Images / Forum

Harry Styles/fot. Forum