Harry Styles, uchodzący za ikonę mody właśnie ogłosił współpracę ze słynnym domem mody Gucci. 28-latek połączył siły z Alessandro Michele, aby zaprojektować specjalną kapsułową kolekcję.

Harry Styles projektuje kolekcję dla Gucci

Harry od dawna współpracuje z Gucci. Od lat zna się z dyrektorem kreatywnym tej marki i nosi ich ubrania na scenie i ściankach. Teraz oboje stworzyli kolekcję Gucci HA HA HA, która jest zabawną kolekcją zaprojektowaną jako „zwiastun nowych wizji piękna”.

Nie uwierzycie, co Harry Styles myślał o Olivii Wilde na początku ich związku

Kurtki, płaszcze, spodnie, koszule i dodatki w tek kolekcji mają za zadania stworzyć „nowy obraz” męskiej elegancji. Nie od dziś bowiem wiadomo, że stylizacje Styles’a są odważne i nowatorskie.

„Harry ma niesamowite wyczucie mody. Obserwując jego umiejętność łączenia elementów garderoby w sposób, który jest nietypowy w porównaniu z wymaganymi standardami smaku i zdrowego rozsądku oraz homogenizacji wyglądu, zrozumiałem, że stylizacja wyglądu jest generatorem różnic i mocy, podobnie jak jego reakcje na projekty, które dla niego stworzyłem; te reakcje przywracają mi za każdym razem przypływ wolności” – napisał Alessandro w oświadczeniu.

Harry Styles zagra w Krakowie jeszcze w tym roku! Za bilet trzeba będzie dużo zapłacić

Michele opowiedział także jak wpadł na pomysł stworzenia wspólnej kolekcji.

Harry Styles wprowadza na rynek własną firmę kosmetyczną!

„Pomysł wspólnej pracy przyszedł mi do głowy pewnego dnia, gdy rozmawialiśmy przez telefon: zaproponowałem stworzenie z nim „wymarzonej garderoby”, zaczynając od tych drobnych dziwactw, które łączą się w dziecinne wizje. Skończyło się na mieszance estetyki popu z lat 70. i bohemy z rewizją wizerunku dżentelmena w wywróconym wspomnieniu męskiego krawiectwa” – dodał.

Lubicie styl Harry’ego Stylesa?

 

Harry Styles/fot. Forum

London, UNITED KINGDOM – , Credit line: OVO / BACKGRID / Backgrid UK / Forum

Montecito, CA – *PREMIUM-EXCLUSIVE* – , Credit line: BACKGRID / Backgrid USA / Forum

Harry Styles i Olivia Wilde fot. Backgrid USA / Forum