Pandemia koronawirusa pokrzyżowała wiele planów i sprawiła, że niejedno wydarzenie musiało zostać odwołane lub odwleczone w czasie. Dopiero od zeszłego roku, kiedy to na rynku pojawiły się szczepionki, świat powoli zaczął wracać do normy, a zaległe imprezy otrzymały nowe, możliwe daty. Tak jest zresztą też w przypadku „Love On Tour”, czyli trasy koncertowej Harry’ego Styles’a. Muzyk miał podczas niej promować swoją płytę z 2019 roku – „Fine Lines”. Niemniej – jak to mówią „co się odwlecze, to nie uciecze” – i tak oto wokalista stanie w lipcu 2022 roku na polskiej scenie muzycznej!

Hit TikToka: Harry Styles ukradł komuś kuchenkę mikrofalową. Że co?!

Harry Styles zagra koncert w Polsce w lipcu 2022 roku

Tak, tak, dobrze czytacie! Przesuwany koncert Harry’ego z maja 2020 roku (później z lutego 2021) odbędzie się w Krakowie już 18 lipca tego roku! Przebojów tego artysty będziemy mogli wysłuchać na Tauron Arenie. Co z biletami? Wejściówki zakupione zarówno w 2020, jak i 2021 roku są wciąż aktualne. W związku z tym pula na 2022 roku będzie bardzo ograniczona. Na tę chwilę można kupić jedynie bilety Platinium, co oznacza portfel chudszy od 865 złotych do 2205.

Czy można liczyć, że w związku z dużym zainteresowaniem, zorganizowany będzie i drugi koncert? Raczej nie, ponieważ półtora miesięczna trasa wokalisty pęka w szwach.

Wybieracie się?

Harry Styles i Olivia Wilde fot. Backgrid USA / Forum

Harry Styles arriving at the Brit Awards 2020 held at the O2 Arena, London., Image: 499405240, License: Rights-managed, Restrictions: Editorial use only, Model Release: no, Credit line: Ian West / PA Images / Forum

Harry Styles/fot. Forum