Harry Styles został niedawno oskarżony o kradzież kuchenki mikrofalowej z UBS Arena na Long Island. Wszystko zostało nagłośnione w viralowym TikToku opublikowanym przez córkę kamerzysty, który pracował nad występem piosenkarza.

Harry Styles sprawił, że najbrzydszy sweter świata stał się hitem

O co chodzi z mikrofalówką Harry’ego Styles’a?

18-letnia Dianna Rainone, opublikowała na tikToku zrzuty ekranu z tekstem między nią a jej ojcem, twierdząc, że „Harry Style ukradł mikrofalówkę załogi z areny UVS” – ale w rzeczywistości był to wewnętrzny żart między nimi.

Rainone, który uczestniczyła w show jako fanka, powiedziała, „Ojciec uderzył do mnie znikąd, mówiąc, że zaginęła kuchenka mikrofalowa załogi technicznej. Oczywiście żartował, mówiąc, że Harry Styles ją ukradł. Nie mogłam przestać się śmiać, więc pomyślałam, że dlaczego by nie zrobić z tego TikToka”.

@diannarainonee

##greenscreenvideo

♬ Watermelon Sugar - Harry Styles

Poszłam spać tej nocy, nawet nie sprawdzając TikToka, a obudziłam się z ponad 20 000 wyświetleń i 12 000 polubień, co było szalone – dodała.

Harry, czy to ty?

Przedstawiciele Styles’a nie odpowiedzieli jeszcze na prośby o komentarz w tej sprawie. W filmie, który osiągnął 151 000 wyświetleń i… więcej, Rainone żartobliwie mówi „Och, Harry. Wierzę, że ten człowiek wziął tę kuchenkę mikrofalową i inaczej nie mogę tego wyjaśnić”.

Harry Styles wprowadza na rynek własną firmę kosmetyczną!

Niestety wiele osób uwierzyło w tego TikToka i zaczęło zadawać poważne pytania, „Czemu Harry to zrobił?”, „Czy on ma zamiar oddać twojemu tacie sprzęt?”

Świat się wali…

Urocze! Dzieci Olivii Wilde tańczą z mamą Harry’ego Stylesa