Helena Englert jest córką pary aktorskiej – Jana Englerta i Beaty Ścibiakówny. Sama ma już na koncie kilka ról w filmach i serialach, a swój pierwszy debiut zaliczyła w 2013 roku za sprawą filmu „Układ zamknięty”, gdzie zagrała u boku swojej mamy. Jakiś czas temu zrobiło się o niej głośno za sprawą filmu erotycznego „Pokusa”, a aktorka coraz częściej pokazuje się na show-biznesowych eventach i udziela wywiadów.

Helena Englert zdradza rodzinną ZASADĘ. Szczególnie jej przestrzegają

Helena Englert o relacjach z matką chrzestną, Anną Dymną

Teraz Helena Englert pojawiła się w podcaście „WojewódzkiKędzierski”, gdzie zaskoczyła wyznaniem – okazuje się, że jej matką chrzestną jest aktorka Anna Dymna! Przyznała też, że Anna Dymna nigdy nie zapominała o swojej chrześnicy i co roku obdarowywała ją prezentami na urodziny:

Co roku wysyłała mi z Krakowa filiżanki takie piękne porcelanowe. Na każde urodziny dostawałam. Pamiętała o tym przez całe moje dzieciństwo

Tym większym szokiem okazał się fakt, że dziś obydwie panie nie mają ze sobą kontaktu, a Helena swoją matkę chrzestną ostatni raz widziała kilka lat temu:

Ja nie mam z panią Anią, ja nawet nie wiem, czy mam mówić per pani Ania, czy Ania, dlatego, że ja ostatni raz panią Anię widziałam w roku 2018 na jakiejś wystawie mimochodem. Nie mam kontaktu.

Jednocześnie podkreśliła, że nie jest to wina żadnego konfliktu:

To nie jest tak, że my nie mamy ze sobą bliskiego kontaktu ze względu na jakąś niesnaskę.

Helena Englert o scenach erotycznych w filmie Pokusa

pasekkozak

Helena Englert o głównej roli w filmie „Pokusa”. Jak wspomina sceny erotyczne?

scena z: Helena Englert, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

scena z: Helena Englert, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

scena z: Helena Englert, SK:, , fot. Baranowski Michał/AKPA

scena z: Anna Dymna, SK:, , fot. Gałązka/AKPA

scena z: Anna Dymna, SK:, , fot. Jacek Kurnikowski/AKPA