Henryk Majdan świętował wczoraj swój pierwszy tydzień. To znaczy świętowali głownie rodzice, bo Henryk większość dnia, jak przystało na bobasa, słodko przespał.

Dumna mama wrzuciła zdjęcie pociechy i uczciła dzień umyciem włosów i pamiątkową sesją na fotelu.

Zobacz: Małgorzata Rozenek-Majdan rozczulona Radziem: Tatuś troszkę zmęczony, bo potańczył z Henryczkiem nad ranem

Dziś Henryczek #dzidziuśmajdana skończył tydzień, z tej okazji Mama Henryczka umyła głowę 😜 a co? jak szaleć to szaleć 💃 postanowiliśmy również w ramach obchodów, uczcić to wydarzenie pamiątkową sesją😂😂😂 małe a cieszy 💫 – cieszyła się Małgosia.

Jeszcze bardziej cieszyła się dziś rano. Powodem radości celebrytki był fakt, że dzidziuś Majdana przespał grzecznie noc – obudził się tylko na dwa posiłki i dał rodzicom wypocząć:

Dzień dobry 😁 ale mamy cudowną noc za sobą 🧚‍♀️ Henio obudził się tylko dwa razy na karmienie, popił posapał i zasypiał😁 to pierwsza taka noc bo do tej pory od 2 do 5 lubił potańczyć 😉 jesteśmy tacy szczęśliwi 🥰 przepraszam, że tak Was spamuje Henrysia fotami, ale On jest tak śliczny i kochany, że nie mogę się powstrzymać 😜 to będzie bardzo miły dzień ❤️ czego Wam z całego serca życzę 😘 – napisała wyspana, więc szczęśliwa Małgosia.

Zobacz też: Małgorzata Rozenek-Majdan na nowym zdjęciu z synem Heniem: „U nas bal trwa w najlepsze”

Czekamy zatem na relację taty – Majdana, który dziś, wsypany, będzie zapewne przenosił góry!