Małgorzata Rozenek-Majdan (41 l.) trzy dni temu urodziła syna Henryka. Gosia w domu jest zdominowana przez mężczyzn. Z poprzedniego związku z Jackiem Rozenkiem Małgorzata wychowuje dwóch synów: Stanisława i Tadeusza – teraz do grona dołączył najmłodszy z całej trójki Henio, który jest również pierwszym synem Radosława Majdana. Gosia pokazała na Instagramie nowe zdjęcie z noworodkiem i już przyznała, że nie dosypia.

Małgorzata Rozenek-Majdan o 500+. Weźmie na trzeciego syna? „Przyznaję, że robię błąd”

Małgorzata Rozenek jak świeżo upieczona mama nie wysypia się

Trzecia ciąża Małgorzaty Rozenek-Majdan była bardzo wyczekiwana, zarówno przez celebrytkę, jak i przez cały show-biznes. Gosia przez cały jej okres trwania chętnie pokazywała zdjęcia na Instagramie, na których podkreślała sporych rozmiarów brzuch. Rozenek-Majdan przed rozwiązaniem zadbała o siebie i wybrała się do salonu kosmetycznego, w którym postawiła na kompleksową usługę. Tak przygotowana udała się na porodówkę (więcej TUTAJ).

Teraz Małgorzata doświadcza wszystkich uroków macierzyństwa od początku. Zaczynając od nieprzespanych nocy, po karmienie piersią i przewijanie. Rozenek podchodzi do tego z dużym humorem. Na najnowszym zdjęciu przyznała, ze u niej w domu „bal trwa a najlepsze”, podczas gdy u innych dopiero się kończy.

Dzień dobry, u nas bal trwa w najlepsze, a jak się Wam zaczął dzień? Chociaż, spojrzałam na zegarek, kogo ja pytam? w sobotę, po 7, w trakcie długiego weekendu, u Was bal się pewnie dopiero kończy. Cudownego dnia dla innych Mamuś – napisała Małgosia.

Obserwatorki Małgosi pod zdjęciem z chęcią komentowały, jak sytuacja wygląda u nich w domu. Taki bal, jak u Małgosia ma większość z nich również u siebie w domu. Fanki zwróciły uwagę, że jak na nieprzespaną noc – to Małgosia wygląda bardzo dobrze.

Małgosiu, a wyglądasz tak ładnie, jakbyś dopiero szykowała się na bal – napisała Agata Rubik

Wyglądasz OBŁĘDNIE. Uściski dla Was!

Mój bal już 4,5 roku trwa i wiadomo, weekend … więc wstał 6.50.

Mama 2,5 letniej dziewczynki. Bal mam codziennie od 5 rano – czytamy.

Małgorzata, jak i każda świeżo upieczona mama z pewnością „taki bal” będzie miała jeszcze przez jakiś czas.

ZOBACZ WIĘCEJ:

Małgorzata Rozenek-Majdan po raz pierwszy pokazała syna Henryka na swoim Instagramie

Tak Małgorzata Rozenek-Majdan przygotowywała się do porodu – paznokcie zrobione, rzęsy tak samo

Małgorzata Rozenek-Majdan URODZIŁA!