Edyta Pazura (l.) na swoim Instagramowym profilu chętnie dzieli się z fanami wieloma rodzinnymi momentami. Tym razem żona Czarka Pazury udostępniła wzruszające wideo, na którym śpiewa dla swojego męża. Dodatkowo całe zdjęcie podpisała wymownym wywodem. Sprawdźcie sami!

Edyta Pazura w oranżowym BIKINI: To jest przestępstwo tak wyglądać!

Edyta Pazura przerywa milczenie w sprawie swojego małżeństwa

Małżonkowie dziesięć lat temu stanęli na ślubnym kobiercu. Para wychowuje razem trójkę pociech: Amelię, Ritę i Antoniego. Niestety jak pisze sama Edyta zawsze musieli walczyć z opiniami innych. Kobieta latami słuchała, jakie ma szczęście, że wpadła na Czarka. Pomimo wielu przeciwności, kłamstw i pomówień na ich temat, pokonali to i aktualnie są bardzo szczęśliwą parą. Edyta przez lata milczała w tej sprawie, jednak w końcu postanowiła raz na zawsze zamknąć temat.

Zło rodzi zło, przemoc rodzi przemoc, nienawiść rodzi nienawiść… Prawie trzynaście lat temu stanęłam przed wyborem swojej życiowej drogi. Wiedziałam, że będzie ciężko. Weszłam w związek nieszablonowy, odbiegający od przyjętej powszechnie reguły budowania relacji kobieta-mężczyzna już od czasów liceum. Ponadto stworzyliśmy związek, który nie wpisuje się w tradycje polskiego obrazu potencjalnych reklamodawców. Zawsze jednak szłam pod prąd, a dzisiaj cieszę się, że nie daliśmy zwyciężyć kłamstwom, pomówieniom,szantażom… Stworzyliśmy swój własny azyl, pełny miłością i dobra – pisze Edyta.

Edyta Pazura świętuje 10! rocznicę ślubu

Na zamieszczonym przez Edytę nagraniu widzimy kobietę wraz z dziećmi. Wszyscy razem śpiewają piosenkę Kasi Nosowskiej. Wszystko za sprawą tego, że od 10 lat jest żoną Czarka. Jak sama napisała, nie żałuje swoich wyborów, podsumowując ich relację w bardzo wzruszający sposób. Pokazali jako para wzór tego jak radzić sobie z hejtem i przeciwnościami losu, budując rodzinę, z której są teraz dumni.

Dlaczego to wszystko piszę? Bo otrzymuje od Was pełno wiadomości o krzywdach i pochopnych ocenach osób trzecich które Was spotkały. Cóż można napisać więcej?! Życie 🙂 Dlatego dołączam piosenkę, która śpiewaliśmy na naszej 10 rocznicy ślubu. Niech obudzi w Was optymizm i nadzieję, że miłość umiera ostatnia. (…)  Jeśli zaakceptujemy każdego taki jakim jest, stworzymy mnóstwo pięknych i wartościowych relacji. Żyjmy swoim życiem i dajmy żyć innym. Jaka jest recepta? Nie ma takiej 🙂 Jednak jestem zdania, że zawsze trzeba umieć bronić swoich wyborów. Kiedyś ktoś przy stole chciał być dla mnie złośliwy i powiedział; „ale Ci się udało spotkać Pazurę w tym pociągu” Odłożyłam sztućce, popatrzyłam głęboko w oczy tej osobie i odpowiedziałam „Nie… To Czarek miał szczęście, że wsiadł do odpowiedniego pociągu...” Broń swoich racji #wolnoscwyboru- przekonywała Pazura w emocjonującym wpisie.

W komentarzach posypały się gratulacje. Post skomentowała Viola Piekut, Dominika Grosicka również Ewa Chodakowska, napisała:

Ludzie leczą swoje słabości, niepowodzenia, frustracje, kosztem wbijania tępych narzędzi, między żebra każdej z osób, która śmie ŻYĆ NA SWOICH ZASADACH .. NIKT SILNY I SZCZĘŚLIWY nie rzuca na prawo i lewo takimi uwagami. Piękna ta Wasza relacja!! Przez ekran przechodzi miłość i szczerość… Oboje MIELIŚCIE SZCZĘŚCIE WPAŚĆ NA SIEBIE .. i mieliście oboje wystarczająco dużo chęci, siły, serca i rozumu w głowie, żeby na przekór wszystkiemu TWORZYĆ WSPÓLNE ŻYCIE .Pięknie się na Was patrzy zakończyła trenerka.

View this post on Instagram

Zło rodzi zło, przemoc rodzi przemoc, nienawiść rodzi nienawiść… Prawie trzynaście lat temu stanęłam przed wyborem swojej życiowej drogi. Wiedziałam, że będzie ciężko. Weszłam w związek nieszablonowy, odbiegający od przyjętej powszechnie reguły budowania relacji kobieta-mężczyzna już od czasów liceum. Ponadto stworzyliśmy związek, który nie wpisuje się w tradycje polskiego obrazu potencjalnych reklamodawców. Zawsze jednak szłam pod prąd, a dzisiaj cieszę się, że nie daliśmy zwyciężyć kłamstwom, pomówieniom,szantażom… Stworzyliśmy swój własny azyl, pełny miłością i dobra. Dlaczego to wszystko piszę? Bo otrzymuje od Was pełno wiadomości o krzywdach i pochopnych ocenach osób trzecich które Was spotkały. Cóż można napisać więcej?! Życie 🙂 Dlatego dołączam piosenkę, która śpiewaliśmy na naszej 10 rocznicy ślubu. Niech obudzi w Was optymizm i nadzieję, że miłość umiera ostatnia. Pamiętajcie, że budowanie granic tworzy dystans pomiędzy ludzkimi relacjami, lecz nieumiejętnie stawianie barykad- te relacje zabija na zawsze. Świat nie jest czarno-biały, tylko kolorowy i niejednoznaczny. Jeśli zaakceptujemy każdego taki jakim jest, stworzymy mnóstwo pięknych i wartościowych relacji 🍀🌷 Żyjmy swoim życiem i dajmy żyć innym 🌸✊🏻 Jaka jest recepta? Nie ma takiej 🙂 Jednak jestem zdania, że zawsze trzeba umieć bronić swoich wyborów. Kiedyś ktoś przy stole chciał być dla mnie złośliwy i powiedział; „ale Ci się udało spotkać Pazurę w tym pociągu” Odłożyłam sztućce, popatrzyłam głęboko w oczy tej osobie i odpowiedziałam „Nie… To Czarek miał szczęście, że wsiadł do odpowiedniego pociągu…” Broń swoich racji ✊🏻🙌🏻💚 #wolnoscwyboru

A post shared by Edyta Pazura- Maybe Baby (@edyta_pazura) on

Edyta Pazura

scena z: Edyta Pazura, Cezary Pazura, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

scena z: Edyta Pazura, Cezary Pazura, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

scena z: Edyta Pazura, Cezary Pazura, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

Aż miło się na to patrzy na tak zgraną rodzinę.

ZOBACZ WIĘCEJ:

Edyta Pazura pokazała twarz najmłodszego dziecka; Rity

Edyta Pazura w makijażu, który zrobiła jej 10-letnia córka; efekt GENIALNY!

WOW! Jak to możliwe, że Edyta Pazura ma TAKI brzuch po trzech ciążach?