Joanna Krupa w listopadzie ubiegłego roku powitała na świecie swoje pierwsze dziecko. Od tego momentu modelka skupia się na rodzinie i wychowywaniu dziecka. Zmieniło się życie Joanny Krupy i zmienił się także jej profil na Instagramie. Zamiast zdjęć w bikini, częściej pojawiają się zdjęcia córki, Ashy.

Joanna Krupa pokazała zdjęcie córeczki Ashy: Jak dobrze zobaczyć normalny pokoik dla malucha – pisze jedna z fanek

Joanna Krupa źle sadza dziecko?

Modelka w momencie, kiedy została mamą, szybko spotkała się z hejtem, z jakim mają do czynienia celebrytki, które mają dzieci. Joanna Krupa, jak każda mama chce dla swojego dziecka, jak najlepiej, a mimo to może przeczytać komentarze, w których internautki sugerują, że jest złą matką. Niedawno przyczepiły się do sposobu, w jaki karmi Ashę, a teraz twierdzą, że modelka robi krzywdę córce, bo sadza ją w nieodpowiedni sposób.

ZOBACZ: Joanna Krupa skrytykowana za karmienie córki. „Urocze, ale niehigieniczne”

Krupa dodała wideo, na którym siedzi wraz z córką na kanapie i oglądają książkę. Mała Asha siedzi w specjalnej poduszce, która chroni ją przed spadnięciem z kanapy. I właśnie ta poduszka wywołała sporą dyskusję.

  • Joasiu nie piszę złośliwie… przeszliśmy kilkumiesięczną rehabilitację córki i takie sadzanie strasznie szkodzi. Jak mała siądzie sama tzn., że będzie na tyle silna, że nie będzie przewracać się na bok.
  • Szkoda, że zamiast dawać przykład, pokazujesz coś tak głupiego jak ta poduszka.
  • Jeżeli się wywraca tzn., że nie umie sama siedzieć!
  • Dziecko jak się wywróci, powinno samo potrafić usiąść. A nie być posadzone i siedzieć. To dwie różne rzeczy – czytamy w komentarzach.

Joanna Krupa zaskakuje FORMĄ! Pokazała, jakie ćwiczenia wykonuje

Modelka broniła się w komentarzach i pisała, że jej córka potrafi sama siedzieć, a ona nie robi jej krzywdy. Mimo odpowiedzi na kilka zaczepek, najwidoczniej edytowała wpis i dodała wyjaśnienie.

Ludzie widzę, że jest komentarz o poduszkę małej. Ona siedzi sama, tylko ma poduszkę żeby nie spadła z kanapy. Czy naprawdę nie macie w życiu o co się martwić? Asha ma wszystko, czego potrzebuje i co jest najzdrowsze dla niej – zapewniła Joanna Krupa.

Faktycznie jest się, o co czepiać?

ZOBACZ TEŻ:

Joanna Krupa zdecydowała się na kontrowersyjną DIETĘ dla córki

Taki mąż to SKARB – Joanna Krupa buszuje po sklepach, a w tym czasie Douglas…

Joanna Krupa na spacerze z córką. Pochwaliła się luksusowym wózkiem