Iwona Węgrowska to polska piosenkarka, która karierę zaczynała w zespole Abracadabra. Nagrała z grupą dwie płyty „Abra!” oraz „Czekam na miłość”, jednak największą rozpoznawalność zyskała dzięki swoim solowym występom oraz skandalom, w których brała udział.

Iwona Węgrowska rozstała się z partnerem i przeszła ostrą metamorfozę. Jest nie do poznania! (ZDJĘCIA)

Iwona Węgrowska ma ważny przekaz dla Luny!

W związku ze zbliżającym się konkursem eurowizji i profesji Iwony Węgrowskiej postanowiliśmy zapytać artystkę, co sądzi o tegorocznej reprezentantce Polski na konkursie piosenki. Wyznała, że miała inne faworyty, jednak będzie wspierać młodą piosenkarkę w tegorocznym konkursie.

Miałam inne muzyczne faworyty, ale wybrali Lunę i będę wspierać, bo to jest mój kraj. Będzie reprezentować Polskę, więc po prostu będę za nią całym serduchem, więc trzymam za nią kciuki.  Swoje przemyślenia zostawię dla siebie, bo nie chodzi o to, żeby krytykować, bo ja też nie lubię, jak ktoś krytykuje mnie. Bo po co? – mówi artystka.

Luna pracuje nad eurowizyjnym show! „The Tower” w wersji akustycznej wymiata

Pod koniec rozmowy dodała także kilka słów wsparcia od siebie dla Luny.

Luna, trzymam za Ciebie kciuki, cokolwiek by nie było. Naprawdę reprezentujesz nasz kraj i to się liczy. Bądź odważna, śpiewaj po prostu pełnym serduchem, a wszystko cała reszta się obroni. Dla mnie masz 100% braw, głosów… – przekazała młodej artystce Iwona Węgrowska.

Luna, Fot. Gałązka/AKPA

Luna, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Luna, fot. Piętka Mieszko/AKPA

Luna, fot. Podlewski/AKPA

Iwona Węgrowska, fot. Wojtalewicz Jarosław/AKPA

Iwona Węgrowska, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Iwona Węgrowska, fot. Podlewski/AKPA

Iwona Węgrowska, fot. Kurnikowski/AKPA