Izabela Janachowska (33 l.) i jej mąż Krzysztof Jabłoński w zeszłym roku zostali rodzicami Christophera Alexandra. Ekspertka ślubna chętnie pokazuje synka w mediach społecznościowych. Teraz pochwaliła się uroczą sesją zdjęciową z chłopcem.

Izabela Janachowska spędza święta w Dubaju. Pokazała zdjęcie z mężem i synkiem

Izabela Janachowska na zdjęciach z 9-miesięcznym synem

Mój synek zaczyna dziś 9 miesiąc, ma już pierwszy ząbek a przez to jego uśmiech jest jeszcze bardziej rozczulający niż dotychczas. Jest naszą największą miłością – napisała.

Gwiazda chciała zachęcić swoich obserwatorów, aby dołączyli do akcji charytatywnej dla Australii, którą zorganizowała.

 Marzyliśmy, że pokażemy mu cały świat- piękny, różnorodny, kolorowy i pęka nam serce, że przez działania ludzi nie będzie mógł poznać wielu miejsc, które nas zachwyciły. Wymyśliłam akcję #shoppingforaustralia bo wierze, że małe gesty mają wielką moc- drobna kwota, równowartość Waszych ostatnich zakupów, przekazana na walkę z żywiołem w Australii może pomóc uratować wiele istnień. Zróbmy to razem!

Izabela Janachowska z synkiem na Instagramie:

View this post on Instagram

Moj synek zaczyna dziś 9 miesiąc, ma już pierwszy ząbek a przez to jego usmiech jest jeszcze bardziej rozczulający niż dotychczas. Jest naszą największą miłością. Marzyliśmy, że pokażemy mu cały świat- piękny, różnorodny, kolorowy i pęka nam serce, że przez działania ludzi nie będzie mógł poznać wielu miejsc, które nas zachwyciły. Wymyśliłam akcję #shoppingforaustralia bo wierze, że małe gesty mają wielką moc- drobna kwota, równowartość Waszych ostatnich zakupów, przekazana na walkę z żywiołem w Australii może pomóc uratować wiele istnień. Zróbmy to razem! Fot. Diana Blazkow #motherhood #togetherness #loveiseverything #babyboylove #mylittleson #helpaustralia #donate

A post shared by Izabela Janachowska (@izabelajanachowska) on

Izabela Janachowska pół roku po urodzeniu syna pozuje w BIKINI

Chłopiec zdecydowanie wdał się w tatę – Krzysztofa Jabłońskiego:

cały tatuś 😊 so cute 😍😍

Tatuś cały. Śliczny 😘😍

Jest taki podobny do tatusia 😘słodziak 🔮🔮 – piszą fani.

Zobaczcie niżej więcej zdjęć malucha.