Izabela Janachowska od lat pozostaje niekwestionowaną ekspertką ślubną. Sama stanęła przed ołtarzem w 2014 roku i powiedziała sakramentalne „tak” Krzysztofowi Jabłońskiemu, z którym dziś ma synka Christophera. Jakiś czas temu sielankowe życie Janachowskiej zostało przerwane, gdy tuż po konferencji ramówkowej Polsatu trafiła do szpitala na Oddział Neurologii, a jej stan określono jako zagrażający życiu. Szybko uspokoiła jednak fanów, że sytuacja jest już opanowana i choć nie zdradziła, z czym przyszło jej się mierzyć, zapewniła, że jest pod opieką lekarzy.

Niedługo po pobycie w szpitalu, na Janachowską spadło kolejne nieszczęście – gwiazda za pośrednictwem mediów społecznościowych poinformowała o śmierci swojej ukochanej mamy. Wszystkie te wydarzenia mocno odbiły się na zdrowiu Janachowskiej, która postanowiła trochę zwolnić i lepiej zadbać o swoje zdrowie. W związku z tym zdecydowała się zrezygnować z prowadzenia programu „Taniec z Gwiazdami”, co również ogłosiła na Instagramie.

Izabela Janachowska pogrążona w żałobie. Zmarła jej mama! „Ona pierwsza pokazała mi…”

Izabela Janachowska o swoim stanie zdrowia. Zmaga się z bezsennością

Obecnie celebrytka przebywa na Malediwach, gdzie dochodzi do siebie. W jednej z relacji odpowiedziała na pytanie fanki o zdrowie i zdradziła, że jest znacząca poprawa:

Na razie wszystko pod kontrolą, ostatnie wyniki badań były pozytywne. Jest progres w kierunku pełnego wyzdrowienia przy pomocy leków. Więc fajnie, bo najpewniej jakieś poważniejsze zabiegi mnie ominą, uchroniłam się jakimś cudem.

Jednocześnie okazuje się, że teraz Izabela walczy z kolejną przeciwnością losu – tym razem ma duże problemy ze snem:

Bardzo słabo śpię albo w ogóle nie śpię. Czuję się dosyć osłabiona. A z drugiej strony nawet boję się wziąć jakiekolwiek suplementy na lepsze spanie typu melatonina. Już nawet nie chcę myśleć o tabletkach chemicznych na spanie. Na razie staram się odganiać złe myśli – wyznała na Instagramie.

izabelajanachowska

izabelajanachowska

Izabela Janachowska o chorobie i swoim pobycie w szpitalu: „Zaczęło się od bólu głowy”

pasekkozak

Janachowska

Janachowska

IG: izabelajanachowska

Izabela Janachowska-Jabłońska, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

scena z: Izabela Janachowska-Jabłońska, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

scena z: Izabela Janachowska-Jabłońska, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

Izabela Janachowska-Jabłońska, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

scena z: Izabela Janachowska-Jabłońska, fot. Podlewski/AKPA