Roksana Węgiel na początku 2023 roku przyjęła oświadczyny swojego chłopaka, 10 lat starszego Kevina Mgleja. Pomimo niekończącej się krytyki ich związku para zadeklarowała, że w 2024 roku wezmą ślub i choć data oraz miejsce były trzymane w ścisłej tajemnicy, jakiś czas temu media obiegła wieść, że Roxie i Kevin są już małżeństwem, a na palcu 19-latki pojawiła się obrączka. Ostatecznie 19-letnia Roxie w końcu potwierdziła doniesienia, gdy na InstaStories zamieściła relację, w której pogratulowała Kevinowi otwarcia nowego biura agencji marketingowej słowami:

Jestem dumna MĘŻU!

Roxie Węgiel pokazała OBRĄCZKĘ! Usiądźcie, zanim usłyszycie cenę (FOTO)

Izabela Janachowska pomaga przy ślubie Roksany i Kevina?

Choć para jest już oficjalnie po ślubie, przed nimi jednak wciąż weselna impreza, która ma się odbyć już w sierpniu tego roku. Teraz jak dowiedział się portal „Super Express” okazuje się, że w weselnych przygotowaniach zakochanym pomaga nie kto inny jak ślubna ekspertka Izabela Janachowska. Jak donosi źródło serwisu, gwiazda Polsatu nie tylko pomaga młodym urządzić wesele ich marzeń, ale wykorzystała też swoje znajomości, by znacząco pomóc im w przyspieszeniu zawarcia związku małżeńskiego:

Iza pomaga w organizacji sierpniowego wesela i ceremonii kościelnej, ale pomogła im też w szybkim ogarnięciu ślubu cywilnego, który odbył się już jakiś czas temu. Wykorzystała swoje znajomości jako ekspertka ślubna i pomogła w przyspieszeniu terminu ceremonii cywilnej w urzędzie pod Warszawą. Wszystko po to, żeby umierająca babcia Kevina, Barbara, mogła jeszcze przeżyć takie wzruszenie.

Źródło dodaje też, że „oficjalny” ślub Roksany i Kevina odbędzie się na Podkarpaciu, w okolicach Jasła. Będzie to uroczystość kościelna utrzymana z dala od medialnego szumu:

Chcą uniknąć medialnego szumu i czyhających paparazzi. Dla nich ślub kościelny i przysięga przed Bogiem jest bardzo ważna i intymny moment nie może być zakłócony przez medialną szopkę.

Niewątpliwie oddając organizację uroczystości w ręce Izabeli Janachowskiej para może liczyć na to, że wszystko pójdzie po ich myśli. Czy Iza zorganizuje im ślub i wesele marzeń? Miejmy nadzieję, że wkrótce się przekonamy, a młodzi podzielą się kilkoma kadrami z uroczystości.

Ujawniono kolejne informacje o ślubie Węgiel i Mgleja. Tak zwodzili media

pasekkozak

scena z: Roksana Węgiel, Kevin Mglej, SK:, , fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

scena z: Roksana Węgiel, Kevin Mglej, SK:, , fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

scena z: Roksana Węgiel, Kevin Mglej, fot. Baranowski/AKPA

scena z: Roksana Węgiel, Kevin Mglej, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

scena z: Roksana Węgiel, Kevin Mglej, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

Roksana Węgiel, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

scena z: Izabela Janachowska-Jabłońska, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

scena z: Izabela Janachowska-Jabłońska, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA