Izabela Janachowska od lat pozostaje niekwestionowaną ekspertką ślubną. W 2015 roku uruchomiła blog o tematyce ślubnej „Wedding Dream by Izabela Janachowska” i jeszcze w tym samym roku nawiązała współpracę ze stacją TVN Style, dla której prowadziła programy „I nie opuszczę cię aż do ślubu” oraz „W czym do ślubu”. W 2018 roku uruchomiła własny kanał na YouTube o tematyce ślubnej. W kolejnych latach była prowadzącą w programach „Ślub marzeń”, „Panny młode ponad miarę”, a w 2021 roku przeszła do Polsatu, gdzie prowadzi program „Ślubne pogotowie Izabeli Janachowskiej”.

Prywatnie sama stanęła przed ołtarzem w czerwcu 2014 roku i powiedziała sakramentalne „tak” Krzysztofowi Jabłońskiemu, z którym dziś ma synka Christophera.

Jakiś czas temu sielankowe życie Janachowskiej zostało przerwane, gdy tuż po konferencji ramówkowej Polsatu trafiła do szpitala na Oddział Neurologii, a jej stan określono jako zagrażający życiu. Szybko uspokoiła jednak fanów, że sytuacja jest już opanowana i choć nie zdradziła, z czym przyszło jej się mierzyć, zapewniła, że jest pod opieką lekarzy.

Izabela Janachowska o chorobie i swoim pobycie w szpitalu: „Zaczęło się od bólu głowy”

Izabela Janachowska w żałobie. Żegna zmarłą mamę

Teraz na Izabelę spadło kolejne nieszczęście i najsmutniejszy moment w życiu – pożegnanie rodzica. Gwiazda za pośrednictwem mediów społecznościowych poinformowała o śmierci swojej ukochanej mamy. Opublikowała wspólne, czarno-białe zdjęcie, a w poście zacytowała wiersz Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego:

Ona mi pierwsza pokazała księżyc
i pierwszy śnieg na świerkach,
i pierwszy deszcz.

Mamo 💔

Celebrytka poprosiła o uszanowanie prywatności jej rodziny w tym trudnym dla niej czasie.

Na drugim opublikowanym zdjęciu znalazł się nekrolog z informacją o miejscu i dacie pogrzebu mamy Izabeli. Ostatnie pożegnanie pani Grażyny Janachowskiej odbędzie się 27 listopada o godzinie 13:00 w kaplicy na cmentarzu centralnym w Szczecinie.

Rodzina poprosiła również o nie składanie kondolencji.

IG: izabelajanachowska

IG: izabelajanachowska

Nie żyje 92-letni Włodzimierz Musiał – aktor z „Vabank” i „Wiedźmina”