Izabela Janachowska od lat pozostaje niekwestionowaną ekspertką ślubną. W 2015 roku uruchomiła blog o tematyce ślubnej „Wedding Dream by Izabela Janachowska” i jeszcze w tym samym roku nawiązała współpracę ze stacją TVN Style, dla której prowadziła programy „I nie opuszczę cię aż do ślubu” oraz „W czym do ślubu”. W 2018 roku uruchomiła własny kanał na YouTube o tematyce ślubnej. W kolejnych latach była prowadzącą w programach „Ślub marzeń”, „Panny młode ponad miarę”, a w 2021 roku przeszła do Polsatu, gdzie prowadzi program „Ślubne pogotowie Izabeli Janachowskiej”.

Izabela Janachowska o kryzysie na w branży ślubnej

Izabela Janachowska wygryziona z Polsatu? Pojawiła się konkurentka

I choć mogłoby się wydawać, że jej pozycja w branży ślubnej pozostaje niezachwiana, okazuje się, że na horyzoncie pojawiła się konkurencja, która mogłaby wygryźć Janachowską z Polsatu. Stacja zamierza bowiem wypuścić nowy program o ślubnej tematyce „Drugie życie sukni ślubnej. Second Chance Dresses”, który poprowadzi nie Izabela Janachowska, a… Marta Lech-Maciejewska. Jak donosi źródło portalu ShowNews.pl, żona Krzysztofa Jabłońskiego poczuła się zagrożona konkurencją:

Do tej pory w Polsacie wszystkie programy związane ze ślubami prowadziła Izabela Janachowska. Sądziła, że również ten program poprowadzi, ale Polsat chciał wypróbować kogoś nowego, bo Janachowska się opatrzyła już widzom. Stąd też pomysł na Martę Lech-Maciejewską. Janachowska strasznie się wkurzyła, bo myślała, że jest jedyną od ślubów, a tu nagle przyszła konkurencja. Nasza nowa prowadząca bardzo się Polsatowi spodobała, a Janachowska zaczęła się obawiać o swoją pozycję w stacji i boi się, że może ją stracić – zdradziła osoba związana ze stacją.

Jesteście w stanie wyobrazić sobie inną ślubną ekspertkę niż Iza?

Smaszcz znów uderza w Janachowską! Grozi jej sądem: „Zaatakowała mnie pierwsza”

pasekkozak

Izabela Janachowska o chorobie i swoim pobycie w szpitalu: „Zaczęło się od bólu głowy”

scena z: Izabela Janachowska-Jabłońska, SK:, , fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

scena z: Izabela Janachowska-Jabłońska, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

scena z: Izabela Janachowska-Jabłońska, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

scena z: Izabela Janachowska-Jabłońska, fot. Podlewski/AKPA

scena z: Izabela Janachowska-Jabłońska, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

scena z: Izabela Janachowska-Jabłońska, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

scena z: Izabela Janachowska-Jabłońska, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA

scena z: Izabela Janachowska-Jabłońska, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA

scena z: Izabela Janachowska-Jabłońska, fot. Gałązka/AKPA