Gdy myśleliśmy, że od dłuższego czasu w świecie show-biznesu zapanowały cisza i spokój, a na horyzoncie nie było żadnych większych afer, okazało się, że była to jedynie cisza przed burzą, która teraz rozgrywa się pomiędzy Pauliną Smaszcz a Izabelą Janachowską.

Paulina Smaszcz od niedawna atakuje w mediach społecznościowych swojego ex-męża Macieja Kurzajewskiego, jego obecną partnerkę Katarzynę Cichopek jak i wszystkich kolegów i koleżanki z branży, którzy ośmielają się komentować tę sprawę. Jakiś czas temu do afery odniosła się Iwona Pavlović i Izabela Janachowska, które stwierdziły, że „gdy ktoś jest szczęśliwym człowiekiem to nie wraca do tego co było”, jednak stwierdzenie to nie spodobało się Paulinie, która w podcaście „Porażka czyli sukces” wyraziła opinię o obydwu paniach nie przebierając w słowach:

Co to są za ekspertki? Iwona Pavlović, która rozbiła rodzinę mężczyzny z trojgiem dzieci i troje dzieci zostało po rozwodzie? Sama nie ma dzieci i radzi mi, matce? Iza Janachowska, która wychodzi za mąż za milionera, czyli strzela sobie z nim dzidziusia, a on opuszcza żonę, która jest w średnim wieku?

Jej słowa zbulwersowały Izabelę Janachowską, która postanowiła bronić swojego honoru i wypuściła na Instagramie długi list otwarty do Pauliny Smaszcz, w którym rozprawia się z oszczerstwami na swój temat jakoby „strzeliła sobie dzidziusia z milionerem, który opuścił dla niej żonę”. Jednocześnie Janachowska odbiła piłeczkę i udostępniła prywatne wiadomości, które wymieniła z Pauliną, w których według niej to właśnie Smaszcz dopytywała o „fajnych kolegów” męża Janachowskiej.

WŚCIEKŁA Izabela Janachowska MASAKRUJE Paulinę Smaszcz w liście otwartym!

Paulina Smaszcz odpowiada na list otwarty Izabeli Janachowskiej

Na odpowiedź Pauliny Smaszcz nie trzeba było długo czekać – nie minęła godzina, gdy na jej Instagram wjechała „wiadomość otwarta do Izabeli Janachowskiej”, w której czytamy:

Wspaniale manipulujesz faktami i wiadomościami. Dlaczego nie ujawniasz całej korespondencji i naszych ustaleń??? Wybierasz coś, co pasuje ci do twojej wypowiedzi i przedstawiasz jako całość. O nie moja droga!!Najpierw plujesz na mnie i moje życie, a jak ja stawiam opór, żebyś tego nie robiła, bo nie jesteś żadnym ekspertem, to od razu nastroszyłaś pióra i kwękasz. Ku wyjaśnieniu wszystkim zaangażowanym w opiniowanie. Po pierwsze poprosiłam ciebie o bycie w projekcie, bo uważałam ciebie za wartościową dziewczynę, która ma na siebie plan. Jest pracowita i nieugięta. Niestety twoja była PR manager powiedziała mi, że to najgorszy pomysł świata, bo nie zrobiłaś niczego sama. I nie było Ciebie w projekcie. Nękasz i krytykujesz dziewczyny, które pracują na twój sukces i zmieniasz rotacyjnie ludzi, gdy tylko czujesz, że nie są tobą zachwyceni.

Następnie ponownie uderzyła w jej związek z Krzysztofem, sugerując, że Janachowska poleciała na jego pieniądze i „roluje go finansowo” i stanęła w obronie jego byłej żony:

Krzysztofa znam wiele lat i znam historię, jak opuścił swoją mega inteligentną żonę Katarzynę i jaka była związana z tym trauma i historia. Wiedziałaś za kim biegasz i za jakimi pieniędzmi i że nie odpuścisz milionera, dla torebek, ciuchów i brandów, które są dla ciebie ważniejsze niż ludzie i relacje. Moja wiadomość to był żart, po tym jak zachowywałaś się wobec mnie i mojego partnera w butiku, opowiadając jak rolujesz Krzysztofa finansowo i mimo jego zakazów, kupujesz co chcesz, ile chcesz, bez limitów, a kierowca nie jest w stanie unieść wszystkich tych zakupów. Ja, mój partner, projektant, obsługa i inne klientki w sklepie byliśmy zażenowani i zniesmaczeni twoimi opowieściami. Nie zrozumiałaś ani krytyki, ani ironii, a z Krzysztofem rozmawiałam po tym zdarzeniu, mówiąc mu o tym, że darem jest Wasze dziecko, ale nie ty, bo Katarzynie intelektualnie, etycznie, moralnie nie dorastasz do pięt.

Na koniec dodała:

Ujawniaj całą prawdę, a nie swój kawałeczek, który pasuje ci do opowieści „gąski Balbinki”, takiej uczciwej w miłości dla milionera, który buduje ci karierę i sukces, za pieniądze, które zarobili razem ze swoją żoną Katarzyną. Nieśmiało ci przypomnę, że Katarzynie i ich wspólnej przeszłości należy się ogromny szacunek, którego ty w ogóle nie masz. Z wyrazami szacunku, dla Katarzyny, Krzysztofa.

Szykuje się afera stulecia?

Paulina Smaszcz odpowiada Izabeli Janachowskiej, fot. IG: paulina.smaszcz