Paulina Nowicka i Jakub Rzeźniczak w listopadzie 2022 roku wzięli ślub. Sakramentalne „tak” para powiedziała sobie podczas wakacji w Miami. Wiele osób przepowiadało im szybki rozpad związku. Małżeństwo nie przejmowało się krytyką, a teraz para powitała na świecie córeczkę.

Kim jest żona kontrowersyjnego piłkarza, Jakuba Rzeźniczaka? Poznajcie Paulinę Rzeźniczak!

Jakub i Paulina Rzeźniczak zdradzili kulisy swojego związku!

Para tuż przed narodzinami ich córki, postanowiła udzielić wywiadu na kanapie u Izabeli Janachowskiej, w jednym z odcinków serii „Śluby Gwiazd” na jej kanale Youtube. Podczas wywiadu dziennikarka zapytała młodych rodziców o ich początek relacji i o to, jak się poznali.

Paulina Rzeźniczak świętuje 31 urodziny. Z tej okazji Jakub pokazał twarz córeczki Antoninki

Paulina Rzeźniczak wyznała, że w momencie, gdy poznała Jakuba, była w czasie „separacji” z poprzednim partnerem. Ich głównym problemem była odległość, dlatego też związek nie miał prawa przetrwać.

Ja byłam „w separacji”, tak to można nazwać. Dłuższy czas żyłam na odległość. I nie wróżę nikomu, że taka sytuacja skończyłaby się dobrze. W moim przypadku też się tak skończyło. – wyznała żona piłkarza

TYLKO U NAS! Ewelina Taraszkiewicz komentuje narodziny córki Rzeźniczaka

Jak się okazuje, oboje byli w trudnym dla nich okresie życia, dlatego też połączyło ich wspólne zrozumienie, co przerodziło się w miłość.

Byliśmy oboje w takich trudnych momentach… W podobnych momentach swojego życia. […] To, co bardzo ważne, to poczuliśmy od razu tę chemię, ale nie mówię o takich kwestiach bardziej intymnych, tylko o rozmowie, takim samym „vibe”, że siebie czujemy i siebie rozumiemy, i chcemy ze sobą spędzać czas i dużo ze sobą rozmawiać. Wydaje mi się, że mieliśmy te trudne momenty i szukaliśmy wzajemnego wsparcia, osoby, z którą możemy o tym porozmawiać, że jest nam ciężko, po prostu – mówiła w wywiadzie Paulina.

Jakub Rzeźniczak CHWALI SIĘ żoną i córeczką! Pokazał Paulinę karmiącą piersią

Jakub Rzeźniczak w rozmowie wyjawił, jak wyglądał dzień, w którym poznał Paulinę:

Pojechałem wtedy do Rzeszowa odwiedzić swojego przyjaciela, albo tak raczej […] uciec od tego, co się wtedy działo w moim życiu. Pojechałem tam już praktycznie z podjętą decyzją à propos moich uczuciowych spraw i właśnie na wspólnej kolacji, gdzie mój znajomy zaprosił przyjaciół z klubu, w którym pracowała również Paulina, się poznaliśmy. I tak jak Paulinka opowiadała, to był taki grom, tak mnie strzeliło, że momentalnie po prostu czułem, że to jest ta osoba i przegadaliśmy wtedy całą noc – wyznał piłkarz.

Jakub Rzeźniczak odpowiedział na nasz artykuł! Jak się wytłumaczył z nowej afery?

Dodał także, że podczas dni, które spędził w Rzeszowie stale mijał się z Pauliną, a ostatecznie spotkali się, by zdecydować, że będą razem. Choć jak sam mówi, od razu wiedział, że będzie ona jego przyszłą żoną.

Ja jeszcze kilka dni potem w Rzeszowie byłem, miałem różne spotkania z młodzieżą itd. Z Pauliną się tak mijaliśmy praktycznie przez te dni, bo ona pracowała, ja też tam miałem swoje rzeczy. I spotkaliśmy się potem po kilku dniach już tak, można powiedzieć w końcu sam na sam, żeby tak zdecydować w sumie, że będziemy razem. Chociaż ja pamiętam, że już tej pierwszej nocy powiedziałem, że tak mi się dobrze z tobą rozmawia, że zostaniesz moją żoną. I jak widać, te słowa się spełniły. – mówi Jakub Rzeźniczak.

Paulina Rzeźniczak przyznała, że faktycznie piłkarz od razu stwierdził, że zostaną małżeństwem. Czy to nie jest historia, niczym z najlepszego romantycznego filmu?

IG: jakubrzezniczak25

IG: paulina_rzezniczak

Jakub Rzeźniczak, Paulina Rzeźniczak, fot. Wojtalewicz Jarosław/AKPA

IG: paulina_rzezniczak

Jakub Rzeźniczak, Paulina Rzeźniczak,  fot. Wojtalewicz Jarosław/AKPA