Izabela Janachowska pod koniec ubiegłego roku przeprowadziła się do jeszcze piękniejszego apartamentu w Warszawie. Z kolei poprzednie mieszkanie wystawiła na sprzedaż za ogromną kwotę.

Izabela Janachowska i Krzysztof Jabłoński o domowym życiu. Zdradzają, o co najczęściej się kłócą

Kuchnia Izabeli Janachowskiej

Izabela Janachowska pokazywała już nowy apartament na swoich vlogach na YouTubie. Natomiast teraz opublikowała serie zdjęć ze swojej kuchni, do której możemy teraz dokładnie zajrzeć i sprawdzić, jak urządziła się gwiazda.

Izabela Janachowska i Krzysztof Jabłoński o domowym życiu. Zdradzają, o co najczęściej się kłócą

Widzimy, że w kuchni Janachowskiej meble są proste, gładkie i pozbawione uchwytów fronty. Z kolei kolorystyka jest w barwach cappuccino przeplatana ze złotem i kamieniem.

W najnowszym poście Iza pochwaliła się swoim idealnie rozpoczętym dnie, czyli obfite śniadanie wokół najbliższych:

Jakie jest Wasze idealne rozpoczęcie dnia? Dla mnie to śniadanie z moimi bliskimi. Pięknie podane owoce, rogaliki i herbata. W tygodniu nie starcza nam czasu na celebrowanie posiłków, ale w weekendy pielęgnujemy tę tradycję! Zarówno ja, jak i mój mąż jesteśmy estetami – lubimy otaczać się sztuką, nawet w najdrobniejszych elementach, takich jak zastawa stołowa – pisze Janachowska.

Ekspertka ślubna poślubiła starszego o 27 lat milionera Krzysztofa Jabłońskiego w 2014 roku. Doczekali się syna Christophera Alexandera. Dziś razem prowadzą salony sukien ślubnych, stronę internetową i aplikację związaną z branżą ślubną.

Izabela Janachowska z mężem pozdrawiają z Hiszpanii w eleganckich stylizacjach: „Klasa sama w sobie”

Krzysztof Jabłoński, Izabela Janachowska-Jabłońska, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Izabela Janachowska-Jabłońska, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

Izabela Janachowska-Jabłońska, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA