W życiu prywatnym Dody w końcu zaczęło się układać. Gwiazda pozostaje w związku z Dariuszem Pachutem, choć unika już publikowania wspólnych zdjęć, chroniąc prywatność swojej relacji.

Wersow w kolejnym klipie wygląda jak Doda. Fani: „Dodowo trochę”

Izabela Janachowska odpowiada na porównanie do Dody

Doda ostatnio na czerwonym dywanie zachwyciła elegancją. Jakiś czas temu zdecydowała się zdjąć doczepy i postawiła na naturalne włosy. Teraz zaprezentowała fanom nową fryzurę. Piosenkarka zdecydowała się zmienić odcień włosów, rodzaj cięcia i sposób uczesania. Fani zaczęli szaleć w komentarzach pod nowym postem Dody. Nie ukrywali również, że przypomina Izabelę Janachowską.

Doda trafiła do szpitala podczas wakacji: „Nagle zostałam ugryziona”

Izabela Janachowska nie pozostawiła tego porównania bez komentarza. Na swoim InstaStories przyznała, że aktualnie jest przeziębiona i walczy z chorobą, jednak to, co działo się w komentarzach zachwyciło ją i zdecydowanie pozytywnie wpłynęło na jej samopoczucie.

Doda zaskoczyła nową fryzurą. Wygląda jak Izabela Janachowska! (FOTO)

W filmie, który nagrała wspomniała o sukience Sylwi Bomby, która pochodzi z jej sklepu. Najpierw stwierdziła, że jest zachwycona odbiorem jej stylizacji przez fanów. Następnie powiedziała, że jest jej bardzo miło, że obserwujący porównali ją do Dody.

A już na koniec, żebym wyzdrowiała. Doda, która wyglądała wczoraj na evencie absolutnie fenomenalnie, chyba najpiękniej w życiu. Jestem zachwycona tym jak wyglądała. […] Została porównana swoją fryzurą do mnie, więc żyć nie umierać. – mówi Izabela Janachowska

Izabela Janachowska-Jabłońska, fot. Kurnikowski/AKPA