Jakiś czas temu doszło do ostrego spięcia między Izabelą Janachowską a Pauliną Smaszcz. Paulina Smaszcz w podcaście Anny Zejdler oznajmiła, że Janachowska „wyszła za mąż za milionera, strzeliła sobie z nim dzidziusia, a on opuścił żonę w średnim wieku”.

Kąśliwa uwaga rozsierdziła Izabelę, która choć zazwyczaj nie bierze udziału w dramach i aferach show-biznesu, tym razem postanowiła zabrać głos i wystosowała list otwarty do Smaszcz, w którym rozprawiła się z oskarżeniami i kłamstwami na swój temat. W liście zapewniła, że zarówno jej małżeństwo jak i syn o którego starali się z mężem przez 7 lat są owocami miłości oraz wytknęła Paulinie wiadomości, w których ta pytała Izę czy jej mąż-milioner „może ma fajnych kolegów”.

Po równie obszernej odpowiedzi Pauliny Smaszcz konflikt rozdmuchał się na dobre i wziął w nim udział nawet nie udzielający się w internecie mąż Izabeli, Krzysztof Jabłoński. Ostatecznie sprawa weszła na kroki prawne i dalej kontynuowała się już poza social mediami.

WŚCIEKŁA Izabela Janachowska MASAKRUJE Paulinę Smaszcz w liście otwartym!

Izabela Janachowska zwraca się do fanów po aferze z Pauliną Smaszcz

Teraz Izabela Janachowska przebywając na rajskich wakacjach z rodziną postanowiła zwrócić się do fanów i w specjalnym wideo podziękowała im za ogromne wsparcie, którego skala głęboko ją poruszyła:

Witam się z wami dzisiaj z ogromnym uśmiechem. (…) Uśmiecham się tak bardzo szeroko, bo jestem po prostu bardzo szczęśliwa. W dużej mierze przez was. W ostatnim czasie dostaję od was tyle dobrej energii, tyle wspaniałych słów, tyle wsparcia, tyle ciepła… Dawno czegoś takiego nie doświadczyłam. To mnie totalnie napawa radością i optymizmem, że jest wokół mnie masa wspaniałych osób. Tych bliższych i tych dalszych. Dlatego chciałam wam na maxa z tego pięknego miejsca podziękować – wyznała w relacji na InstaStory

W głośnym konflikcie wielu internautów jak i celebrytów stanęło po stronie Izabeli Janachowskiej, zaciekle broniąc jej w komentarzach zarówno na profilu Pauliny Smaszcz jak i pod listem otwartym, który Iza opublikowała na Instagramie. Słowa wsparcia dla Izy zaoferowały m.in Joanna Koroniewska, Maja Bohosiewicz, czy Ewa Minge, która w obszernym komentarzu broniła Izy i jej rodziny.

Izabela Janachowska dziękuje fanom. fot. IG: izabelajanachowska

Izabela Janachowska dziękuje fanom. fot. IG: izabelajanachowska

Izabela Janachowska dziękuje fanom. fot. IG: izabelajanachowska

pasekkozak