C.C. Catch, czyli tak naprawdę Caroline Müller, robiła wielką karierę w latach 80. Choć dziś nie jest już o niej tak głośno, jak przed laty, to nadal koncertuje. Jak dziś wygląda 56-letnia piosenkarka?

Samantha Fox od słynnego hitu Touch Me skończy niedługo 54 lata – jak dziś wygląda?

C.C. Catch zakończyła karierę?

C.C. Catch urodziła się w Holandii, ale z czasem wraz z rodzicami przeniosła się do Niemiec. Swoje pierwsze kroki na scenie zaczęła stawiać w wieku 16 lat. Wówczas brała udział w wielu konkursach młodych talentów, występowała pod pseudonimem Carol Dean i śpiewała głównie muzykę country! Jej kariera zaczęła nabierać tempa w 1980 roku, kiedy dołączyła do zespołu Optimal.

Pięć lat później, podczas jednego z występów, zobaczył ją Dieter Bohlen z Modern Talking! Ten podarował jej utwór „I Can Lose My Heart Tonight”, który początkowo miał znaleźć się w repertuarze Modern Talking. Utwór okazał się dużym sukcesem, a wkrótce zaczęły pojawiać się kolejne piosenki C.C. Catch, np. „Cause You Are Young”, „Strangers By Night” czy „Heartbreak Hotel”.

W 1989 roku C.C. Catch i Dieter Bohlen przestali współpracować, a o piosenkarce robiło się coraz ciszej. Kolejne jej płyty przechodziły bez większego echa. W końcu w 2011 roku, podczas koncertu w Moskwie, wokalistka wyznała, że w 2012 roku planuje zakończyć karierę. Jednak w 2013 roku powróciła do koncertowania, a w sieci pojawiły się instrumentalne wersje jej utworów.

Jak dziś wygląda C.C. Catch?

To, co od razu rzuca się w oczy, to brak modnej w latach 80. fryzury. Dziś Caroline Müller ma proste blond włosy sięgające za ramiona. Wygląda na swój wiek?

ZOBACZ TEŻ:

No no! Ta aktorka rok temu została mamą, a dziś wygląda TAK (ZDJĘCIA)

Natalia Oreiro wystąpi podczas Sylwestra w Polsce! Jak dziś wygląda gwiazda słynnego serialu?

Jak DZIŚ wygląda Alicja Janosz? Zwyciężczyni Idola z 2002 roku wzięła udział w koncercie Kobiety ratują planetę

Jak dziś wygląda C.C. Catch?

View this post on Instagram

Nice day @carolinemuller70

A post shared by cc.catch caroline dream (@cc.catch_caroline_dream_) on

Gepostet von Official Cccatch am Sonntag, 3. Mai 2020

Happy Sunday yeah ❤️🌹🌷🙏

Gepostet von Official Cccatch am Sonntag, 26. April 2020