Dwa lata temu, a dokładniej 19 maja, zmieniło się życie Meghan Markle i księcia Harry’ego. Para wzięła ślub w zamku Windsor. Wydarzenie było tak duże, że media i fani pary jeszcze przed ślubem tylko czekali na jakieś szczegóły ceremonii.

Meghan Markle i Harry spłacają koszty remontów w Frogmore Cottage, gdzie mieszkali za czasów gdy byli Sussex’ami

Meghan i Harry świętowali 2. rocznicę ślubu

W końcu nadszedł dzień, w którym Meghan i Harry się pobrali. O ich ślubie mówiło się nie tylko w Wielkiej Brytanii, ale też na całym świecie. Ceremonię można było oglądać w telewizji i internecie. Królewski ślub był oczywiście zorganizowany w pompą. I choć minęły już dwa lata od zaślubin, to nadal się o nich mówi.

Ślub na pewno był jednym z ważniejszych wydarzeń w życiu Meghan i Harry’ego. A po nim przyszedł czas na kolejne zmiany. Para doczekała się syna – Archiego. Blisko rok po jego urodzinach we trójkę wyprowadzili się z Wielkiej Brytanii i zamieszkali w Los Angeles. I to tam świętowali 2. rocznicę ślubu. Jak? Na chwilę przed rocznicą anonimowy informator zdradził, że para świętowała w rodzinnym gronie.

Wiemy, jak wygląda willa Meghan i Harry’ego. Zdecydowali się na pomarańczowe ściany (ZDJĘCIA)

Ten dzień będzie po prostu świetnym momentem na spędzenie czasu z rodziną. Nie będą wykonywać żadnej pracy. Upewnili się, że nie mają spotkań ani rozmów w dzienniku. Jak wiele osób w tej chwili, są uziemieni, więc będą po prostu spędzać czas razem w domu. Ale nadal będzie piękny dzień – mówi informator Harper’s Bazaar.

Meghan i Harry – pierwsza rocznica ślubu

Ich pierwsza rocznica wyglądała inaczej. Było to dwa tygodnie po narodzinach Archiego, a Meghan i Harry świętowali we Frogmore Cottage. Wówczas para zamieściła na Instagramie, którego dziś już nie prowadzą, nowe zdjęcia ze ślubu. Podziękowali też fanom za miłość i wsparcie i dodali, że to dzięki nim dzień zaślubin był wyjątkowy i bardziej znaczący.

View this post on Instagram

Happy one year anniversary to Their Royal Highnesses, The Duke and Duchess of Sussex! Today marks the one year anniversary of the wedding of The Duke and Duchess of Sussex. Their Royal Highnesses exchanged vows at St George’s Chapel within the grounds of Windsor Castle on May 19th, 2018. The selected song “This Little Light of Mine” was chosen by the couple for their recessional. We hope you enjoy reliving this moment, and seeing some behind the scenes photos from this special day. A message from The Duke & Duchess: Thank you for all of the love and support from so many of you around the world. Each of you made this day even more meaningful. Photo credit: Chris Allerton/Joe Short (B&W); PA (color) ©️SussexRoyal (B&W images and video)

A post shared by The Duke and Duchess of Sussex (@sussexroyal) on

ZOBACZ TEŻ:

Lucy Hale i Meghan Markle we wspólnych nagraniach. Wideo nigdy się nie ukazało

Adele poradziła TO Meghan Markle i Harry’emu

Przyjaciel z liceum Meghan Markle opowiada, jaka NAPRAWDĘ była księżna. Tak potraktowała jego kolegę

Meghan Markle i książę Harry na swoim ślubie

książę Harry, Meghan Markle/fot. FORUM

Meghan Markle i Harry na zdjęciu ze ślubnej sesji

Meghan Markle i Harry na zdjęciu ze ślubnej sesji/fot. FORUM