Jakub Rzeźniczak i Magdalena Stępień pod koniec lipca poinformowali, że ich syn przegrał walkę z nowotworem wątroby. Chłopczyk zmarł w Izraelu, gdzie był leczony przez kilka miesięcy. Każde z rodziców przeżywa żałobę w inny sposób – Magda po kilku miesiącach nieobecności powróciła, by udzielać wywiadów i wspierać inne kobiety, które tak jak ona przeszły przez stratę ukochanego dziecka.

Z kolei Jakub Rzeźniczak przyznał, że żałobę chowa w sercu i pomimo ogromu tragedii stara się skupić na swoim aktualnym życiu – klubie sportowym w którym gra oraz ukochanej narzeczonej, Paulinie Nowickiej.

Jakub Rzeźniczak wspomina śmierć syna: „Trzymałem go za rękę”

Jakub Rzeźniczak poddał się operacji nosa. Pokazał zdjęcie ze szpitala

Teraz w nowej relacji na Instagramie piłkarz zaskoczył fanów zdjęciem, na którym widzimy go w szpitalnym łóżku z ogromnym opatrunkiem na twarzy. Na miejscu wspiera go ukochana Paulina, która umila mu czas swoją obecnością i z którą razem w trakcie rekowalescencji ogląda serial „Przyjaciele”.

IG: paulinaa__nowicka

IG: jakubrzezniczak25

Po wyjściu z zabiegu Jakub Rzeźniczak od razu poinformował fanów, czego dokładnie dotyczyła operacja nosa. Okazuje się, że piłkarz chciał wyprostować nos po kilku złamaniach:

Jak to mówią sport to zdrowie 🫣 W ostatniej rundzie już po raz czwarty w swoim życiu doznałem złamania nosa podczas boiskowych zmagań. Przerwa w rozgrywkach to doskonały moment by wyprostować co zostało skrzywione i po raz kolejny z pomocą przyszła klinika @centrum_medyczne_mml której bardzo dziękuje za pomoc i specjalistyczną opiekę dzięki której w styczniu wydolność powinna pójść do góry – napisał Rzeźniczak.

pasekkozak